Komentowana treść: Ignition 1.08
[#1] Re: Ignition 1.08
Przetłumaczyłem dla swoich potrzeb menu na polski. To nic wielkiego - zmiany dotyczą pliku konfiguracyjnego ale chętnie się podzielę jeśli ktoś chciałby spojrzeć na to krytycznym okiem i wskazać mi co powinienem poprawić. Zacząłem też tłumaczyć formuły na polskie (wg Excela). Tu jeszcze dużo pracy ale jak ktoś chętny to mogę mu podesłać plik polish.functions i wyjaśnić co i jak. Jakoś tak po latach obcowania z Excelem zgrabniej się pisze =ile.niepustych(a1:a10) niż =number(a1:a10)
[#2] Re: Ignition 1.08

@Bohun, post #1

Czy to zadziała na mosie?
[#3] Re: Ignition 1.08

@Pero, post #2

Okazuje się, że Ignition.prefs i polski.functions z OS4 są kompatybilne z wersją 68k. Po ich wrzuceniu do katalogu konfig mam w Amikicie program z polskim menu i polskimi formułami. Nie udaje mi się jednak uruchomić wersji 68k na MOS-ie. Ignition startuje przez chwilę widzę arkusz i zaraz ekran programu znika.
Tobie działa Ignition 68k na MOS-ie?
[#4] Re: Ignition 1.08

@Bohun, post #3

Stareńka wersja 68 "działała" na systemach 2.x.
[#5] Re: Ignition 1.08

@Bohun, post #1

Podeślij chętnie skorzystam lubię jak program gada do mnie po polskiemu ;)
[#6] Re: Ignition 1.08

@Pero, post #4

Najnowsza też działa na 3.13. Wysypywała się na wczytywaniu ignition.guide z katalogu help przy starcie. Zmieniłem nazwę pliku guide i Ignition się uruchamia. Niestety nie działa menu i nie są widoczne ikony toolbaru (o tym gdzieś czytałem, trzeba poszukać). Polskie formuły z pliku polski.functions działają.
[#7] Re: Ignition 1.08

@Bohun, post #6

Tak samo byłlo kiedyś...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem