Komentowana treść: Amiga 500 - Krok po kroku
[#1] Re: Amiga 500 - Krok po kroku
Mam pytanie. Zakupiłem tę książkę w wersji Druk + PDF + CD. Plik PDF już otrzymałem. Czy obraz ISO płyty CD załączonej z książką też otrzymam?
[#2] Re: Amiga 500 - Krok po kroku

@Hexmage960, post #1

Tak, obraz ISO będzie udostępniony, ale dopiero w przyszłym tygodniu - razem z wysyłką papierowej wersji. Będziemy pisać o tym w naszych newsach
[#3] Re: Amiga 500 - Krok po kroku

@A2, post #2

Rozumiem, dziękuję.
[#4] Re: Amiga 500 - Krok po kroku

@A2, post #2

Właśnie przeglądałem płytę CD dołączoną do książki i muszę powiedzieć: Brawo! Oprogramowanie jest bardzo dobrze uporządkowane i posortowane, łatwo znaleźć poszukiwane programy. OK

Zrobiliście w tej materii ogromny krok do przodu w stosunku do poprzednich składanek CD.
[#5] Re: Amiga 500 - Krok po kroku
Brawo za chęci napisania i wydania książki dla A500 w 2020r. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Amigi 500, a może są nawet tacy którzy dopiero poznają ten komputer.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem