Komentowana treść: Amiga Addict
[#1] Re: Amiga Addict
Dave Haynie - najbardziej "owywiadowany" pracownik dawnego Commodore
[#2] Re: Amiga Addict

@recedent, post #1

Mnie też zastanawia czy jest coś w tych wywiadach czego jeszcze nie powiedział. I ile kasy za te wywiady dostaje
[#3] Re: Amiga Addict
''Tematyka pisma skupić się ma na każdym amigowym systemie i sprzęcie."

Bosh... ilez mozna

"Redakcja założyła sobie, że musi otrzymać 500 zamówień przedsprzedażowych"

Selur se zalozyl, ze do konca 2020 roku w garazu musi miec Mercedesa AMG GT, zeby jazda po zakorkowanym Poznaniu miala sens ok, racja

(zapracujcie czyms ciekawym na te 500 zamowien, bo musi to na RUSI)

"...wywiady z Davem Haynie, szefem firmy Cloanto, AmigaBillem oraz Kim Justice"

ohhhh plizzzzz NO MORE.... !!! LEMMINGS

"....wykorzystaniu Raspberry Pi jako Amiga 600, a także artykuł poświęcony programowi PageStream"

proponuje inny temat zastepczy, np. wykorzystanie procesorow rodziny 680xx w przemysle rolno-spozywczym


Selur rzecze: nie moj cyrk, nie moje pismo buuu!
[#4] Re: Amiga Addict

@recedent, post #1

Trzeba być wdzięcznym za upublicznienie doców i firmware do chipów, ale tak naprawdę nie wiem co można jeszcze od niego usłyszeć. Jakby zaprojektował nową wersję Superbustera (nawet za kase z bounty czy coś) to by było sensowne, a tak to nudy na pudy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem