Komentowana treść: Wayfarer 1.6
[#31] Re: Wayfarer 1.6

@_arti, post #30

No w przypadku amimaszyn miałoby to sens :)
[#32] Re: Wayfarer 1.6

@luk, post #31

Aż tak słodko nie jest z graniem, gdy inne kasrty udśpione. bo mam 97.8% cpu a w porywach 100%. Nie wiem jakim cudem w Operze pod Windows wszystkie kliki działają natychmiast ,imo, że cały czas 3 gry otwarte. Nie wiem jak inni użytkownicy tego serwera - czym mogą w ogóle coś robi v gdy ja gram... ;>
A przy okazji o czym innym... Takie mam info
Wyłącz adblocka i spróbuj ponownie.
Masz włączone blokowanie reklam, co uniemożliwia wyświetlenie linku do pobrania pliku. Wyłącz blokowanie (np. Adblock lub inne) i odśwież stronę aby zobaczyć link.
gdy na tej stronie coś wyszukam i chcę pobrać http://muzyka.teledyski.info/
A jeszcze BTW. Moim zdaniem opcja otwórz w tle powinna być jako 2. bo częściej otwiera się normalnie link. No a przy pobieraniu pliku powinno się automatycznie otwierać okno pobierania i tam przerzucać nasz widok.


Ostatnia aktualizacja: 24.11.2020 22:22:13 przez lubmil
[#33] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #32

No a przy pobieraniu pliku powinno się automatycznie otwierać okno pobierania i tam przerzucać nasz widok.


Ale wiesz, że możesz to ustawić w opcjach programu?
Wyłączanie adblocka też tam jest.
[#34] Re: Wayfarer 1.6

@recedent, post #33

No domyślam się że mogę to ustawić, ale nie wiedziałem gdzie. Miałem nadzieję że mi powiecie. BTW zdjęcie serwera znajomego w Gdańsku na którym gram https://i.imgur.com/8YXi8xq.jpg
[#35] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #34

Adblock:

Ustawienia/Przeglądarka/Blokowanie

Pobieranie:

Ustawienia/Pobieranie/Otwieraj zakładkę Pobierania na rozpoczęcie nowego pobierania pliku
[#36] Re: Wayfarer 1.6
Dzięki recedent, wszystko jest tak jak podałeś i już tak działa. BTW pytanie. W Operze pod Win jest w menu na karcie opcja "Mute tab". Czy to jest właśnie usypianie karty tak jak to tu mamy? A do jacka... Cały czas potrzebne jest przy ściąganiu plików podanie własnej nazwy pliku ściąganego. Tak jak jest w tej chwiloi działa, ale jest to nieco uciążliwe.
A do kolegi Piotra co wyżej pisał... Taki post to bym zamieścił raczej w komentach pod newsem o MorphOS 3.14

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 02:14:00 przez lubmil
[#37] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #36

Sorry za post pod postem, ale to najlepsze miejsce by zgłosić że coś nie działa. Moja Waspółnota
Mieszk. przeniosła zsię tymczasowo (tam gdzie była na jakimś modernbud działała i tu i w owb nawet) na stronę https://tomojdom.pl Pod win w Operze zgłasza się formatka logowania, a w wayfarer się nie zgłasza. Póki co mogę na win to obsłużyć, a oni mają wrócić ponoć tam gdzie byli...
[#38] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #37

Ale jaka formatka logowania? Ta?

[#39] Re: Wayfarer 1.6

@michal_zukowski, post #16

Witam.

A skąd wziąć to NETPAR: ?

Czy to mam zainstalować, czy coś innego?

http://aminet.net/package/comm/tcp/NetPar

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 11:57:14 przez gilban
[#40] Re: Wayfarer 1.6

@recedent, post #38

No prawie tak, tylko u mnie nie ma tych pól do logowania. Tak to wygląda http://lubmil.ct8.pl/forum/
BTW. Pomimo usypiania kart co chwila mam cpu prawie 100%, a jak dojdzie do 100% to już nic się nie da robić i trzeba reboot. Aktualnie żadna gra nie jest odpslona w karcie. To się zaczęło od kiedy zacząłem uzywać wayfarer. Z owb nigdy tak nie było, pomimo że były otwarte 3 gry w 3 kartach.
[#41] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #40

U mnie ta strona co u Ciebie pojawia się na pół sekundy, po czym chwilę później pojawia się to co ma recedent.
[#42] Re: Wayfarer 1.6

@gilban, post #41

U mnie się nie pojawia, choć długo czekam. Ale jest inna kwestia. Oprócz braku tej formatki logowania po otworzeniu tej strony robi się od razu cpu 100% i nic tam nie jest klikate. Albo ta strona jest trefna, albo zbyt wymagająca, że wayfarer nie daje jej rady.
[#43] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #42

Tylko dlaczego mi na mini maku ta strona działa, a u Ciebie nie chce? O to jest pytanie.

Ja do tego zestawu mam monitor Dell P1913 19", który ma rozdzielczość 1440 x 900.

U mnie przy otwieraniu tej strony tak wygląda zajętość procesora:

Takie niewielkie skoki obciążeniowe:



Widać to w tym prostokącie w górnej, lewej części obrazka.

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 12:02:44 przez gilban
[#44] Re: Wayfarer 1.6

@gilban, post #43

Dla pełnego obrazu dodam, że nie tylko linki tam nie są klikate, ale w ogóle nic w programie, nawet zamknąć się karty nie da ani całego wayfarera. Wyglada to tak, jakby wayfarer się zwiesił, ale zerknięcie na pasek cpu - cały zielony - wyjaśnia sprawę. Co ciekawe gry pod win przez rdp w tym czasie sprawnie chodzą.
[#45] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #44

Może masz system zawalony różnymi upiększaczami, które procesor mocno obciążają. I wtedy odpalenie dodatkowo Wayfarer'a zapcha procesor całkowicie.

Jednym z takim upiększaczy jest Chrysalis. On mocno potrafi ubić procesor.

Jeżeli tak masz to proponuję powyłączać zbędne programy upiększające system i uruchomić Wayfarer'a raz jeszcze.
[#46] Re: Wayfarer 1.6

@gilban, post #45

Rzecz w tym, że nie mam żadnych upiększaczy. Jedynie transpoclock. Poza tym odpalone AmIRC i kwakwa. A tego paka Chrysalis nawet nie dotykałem. W każdym razie popstu tej strony tomojdom.pl już nie otwieram w wayfarer - skoro i tak źle działa. Jak potrzebuję to pod windows w Operze. A jakbym już musiał na mosie to użyję owb.



Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 20:52:50 przez lubmil
[#47] Re: Wayfarer 1.6
Wersja 1.8 juz do pobrania.
[#48] Re: Wayfarer 1.6

@Phibrizzo, post #47

Taki problem napotkałem. Gdzie robię bład? Jako że wayfarewr nie obsługuje yt, to chciałem zassać film na dysk. Wyszukałem na ircu linkę
https://www.youtube.com/watch?v=kl4QsGlxwKI | Garmin: Solar Powered Smartwatches
Wklejam samą linkę tu savefrom.net. Chce zapisywać Garmin: Solar Powered Smartwatches.mp4 No i oczywiście pokazuje błąd, że nie ma urządzenia Garmin:
[#49] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #48

Zmien nazwe, Garmin: takiego urzadzenia szuka aplikacja. (dwukropek w nazwie = nazwa urzadzenia, partycji)

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2020 18:59:18 przez stefkos
[#50] Re: Wayfarer 1.6

@stefkos, post #49

No właśnie rzecz w tym, że wayfarer nie daje możliwości zmiany nazwy zapisywanego pliku. Sprawdziłem w owb. Zapisuje ów plik pod nazwą Garmin-Solar Powered Smartwatches.mp3
A teraz inne drobne sprawy. Często karta z nowym linkiem otwiera się jako taki mały kwadrat. mimo że jesty obok dużo miejsca. Wtedy będąc w innej karcie tej wybrać nie możemy bo po najechaniu myszą jest na niej x zamkniecia. Wyjsciem byłaby opcja "wybierz" gdzieś na dole w menu karty. Poza tym logowanie w pgnig.pl nie działa. W górnym menu jest opcja "szybkie linki" - się domyślam, że to zarządzanie tymi linkami. Aktualnie mam 2, dodałem na próbę "kalendarz 2020" i "kalendarz 2021". Czy już mi tak na zawsze zostanie? ;> No i na koniec menu kontekstowe pod rmb. W owb było tak, że na każdym elemencie się ono pojawiało - też na linkach z książki adresowej czy gadżetach szybkie linki. I tam opcja "otwórz w nowej karcie".

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2020 22:24:49 przez lubmil
[#51] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #50

Taki komunikat dostałem na mp.teledyski.info "Wyłącz adblocka i spróbuj ponownie."
Gdzie to zrobić?
[#52] Re: Wayfarer 1.6

@lubmil, post #51

Adblock:

Ustawienia/Przeglądarka/Blokowanie
[#53] Re: Wayfarer 1.6

@recedent, post #52

Nic tam nie miałem zablokowane, ale już mi działa. A co do tych szybkivh linkow to moźe można jakoś kasować te gadżety szynkich linek, a ja nie wiem jak... Proszę o odpowiedź.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem