Komentarze do artykułu: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

[#1] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity
A nie jest tak ze orginal ma bug i nie da sie calej przejsc na 1 MB Chip ?
Dlatego zalecane 1.5 mb ram lub triiki z add44 i wylaczeniem urzadzen.
[#2] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@HOŁDYS, post #1

Grałem w wersję AGA pod WHDLoad.

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 23:28:59 przez mailman
[#3] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@mailman, post #2

ja niestety utknolem w lochach z tymi cholernymi zegarami...utknolem na 8 lat :)

moze pomozesz

ISHAR 3 POMOCY

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 11:12:04 przez HOŁDYS
[#4] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@HOŁDYS, post #3

Odpisałem w tamtym wątku.
[#5] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@HOŁDYS, post #3

ja niestety utknąłem w lochach z tymi cholernymi zegarami...utknąłem na 8 lat :)


To jednak pokazuje jakość kiedysiejszych gier. Dzisiejsze tytuły to po kilka godzin rozrywki, a tutaj - proszę bardzo - 8 lat minęło, a gra nawet nie skończona!
[#6] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@recedent, post #5

HAHA
[#7] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity
A ja zacząłem wczoraj grać w ISHAR 3, Bardzo fajna gra - eksploruje miasto póki co - rekrutuje ludzi w tawernach (co jakiś czas Ich wymieniam), kupuje bronie, rozmawiam z ludźmi. Bardzo fajny, rozbudowany RPG.
[#8] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@Hubez, post #7

Niestety eksploracja miasta to jest raczej taki przedsionek mieszkania. Tam się tylko ubierasz, zakładasz lub zdejmujesz buty a następnie wchodzisz do kolejnych pomieszczeń. Nie rozumiem jaki jest sens "wymiany" bohaterów z samego chodzenia po mieście. W ten sposób pozbawiasz się możliwości uzupełniania niedoborów drużyny po trudnych przeprawach w lesie, dżungli, górach czy podziemiach.
[#9] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@mailman, post #8

Zanim się położę spać dziś, to zapytam:

Co dają nam "black mushroom" zebrane w lesie ? Idąc do szopa i od niego wracając nazbierałem trochę grzybów, i nie wiem co one dają ?
[#10] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@Hubez, post #9

Zupełnie nic. W "Ishar 2" były potrzebne do eliksiru Humbolg. W trzeciej części nie mają żadnego wykorzystania.
[#11] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@mailman, post #10

Nie masz racji szeroki uśmiech Rzeczywiście wartości odżywczej nie mają żadnej, ale za to można je sprzedać po 9200.

Właśnie skończyłem grać. Jak ukończę całą grę wówczas napisze pełną solucję do gry. Wiem, że jest mnóstwo "Walkthrough'ów", ale niech nasz portal się rozrasta.

Przepraszam za jakość, ale gram na Amidze 1200 z LCD i zdjęcie wykonałem komórką.



Ostatnia aktualizacja: 07.03.2021 00:17:50 przez Hubez

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2021 00:18:25 przez Hubez
[#12] Re: Ishar 3 - The Seven Gates of Infinity

@Hubez, post #11

Sadziłem, że liczysz na odpowiedź inną niż wyłącznie sprzedaż szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem