• Opis

zamieścił: mailman

data: 2020.11.06 20:27

kategoria: Humor / Secret Service

rozdzielczość: 1200x703

odsłon: 48

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 4 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Secret Service 16
Chyba coś mnie ominęło, bo nie kojarzę kontekstu. Ale tak bez kontekstu - to jest fajne? Dlaczego?
Cała ta seria przypomina twórczość dzieci ze szkoły specjalnej. Tak jak i słynne "Prezydemo".
Jednak poniżej pewnego poziomu formy i treści przekaz traci wszelkie znaczenie.
[#2] Re: Secret Service 16

@Daclaw, post #1

Ot głupotki. Kogoś mogą nawet śmieszyć.
[#3] Re: Secret Service 16

@amikoksu, post #2

na pewno mogą śmieszyć grupę, do której SS był skierowany, czyli w większości ówczesnych nastolatków. Próba zrozumienia ich humoru przez "dziadunia" parę epok później skazana jest na porażkę.
a dla mnie rysunki były akurat najfajniejszą rzeczą w KGB. :) Choć może ten ani podobny "Sexret Sexvice" niepowstrzymanych salw śmiechu u mnie nie wywoływały.

generalnie SS dla mnie skończył się na dwudziestym którymś numerze. Ostatnim w mojej kolekcji był trzydziesty któryś, a następnym (i ostatnim) kupionym dopiero 50. Później na kilka lat przesiadłem się na CD-Action, bo dwie płytki wypełnione stuffem różnorakim to jednak było coś. Pamiętam, jak krążyły legendy o "Dream CD", który miał być wypchany pełnymi wersjami. W czasach, kiedy statystyczny pirat zajmował paręnaście MB, potrafiło to rozbudzić wyobraźnię.
[#4] Re: Secret Service 16

@snajper, post #3

To u mnie SS skończył się jakoś w połowie 96r. Trochę szkoda, że po roku 2000 do śmieci wywaliłem. Całe szczęście ACS i MA przetrwały.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem