Komentowana treść: ZitaFTP 1.18 (prerelease)
[#31] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@Hexmage960, post #30

Tak jak zapowiedziałem artykuł będący "przeglądem wojsk" na froncie walki z FTP, zarówno od strony serwera jak i klienta jest już dostępny do poczytania.
[#32] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@MUFA-amigaone-pl, post #31

A OrangeFTP od bigfoota działa pod OS4 bo nie sprawdzałem?
[#33] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@michal_zukowski, post #32

Pierwsze słyszę o tym programie.
[#34] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@TomK, post #29

Co się dzieje z nadwyżką? Jakbyś się pytał o finanse jakiejś fundacji charytatywnej to zrozumiałbym twoje dociekania ale tak? Jak w biedronce kupujesz bułki to też pytasz co robią z nadwyżką która im zostaje po zrobieniu opłat?
[#35] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@MUFA-amigaone-pl, post #33

http://de4.aminet.net/comm/tcp/OrangeFTPd.lha
[#36] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@TomK, post #29

Z tego co wiem to też MorphOS Team co jakiś czas się spotyka ... więc też kasa na bilety może iść czy na noclegi
[#37] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@Drako^BB, post #36

Dla mnie wyliczanie komuś kasy jest słabe. Płacę za produkt i nie interesuje mnie jak zostały podzielone pieniądze, dostałem to za co zapłaciłem. Jakiś dziwny temat :)

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 21:09:16 przez adam_mierzwa
[#38] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@adam_mierzwa, post #37

OK
[#39] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@adam_mierzwa, post #37

O widzisz. Podobnie jak wyliczanie komuś że bierze kasę za swoją pracę nawet jak komuś się wydaje że za dużo OK
[#40] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@adam_mierzwa, post #37

OK
[#41] Re: ZitaFTP 1.18 (prerelease)

@TomK, post #39

W amigowym środowisku jest jednak troche inaczej. Niektóre dobre produkty nie zostały popularne własnie przez cenę i faktycznie autor/dystrybutor zarobił mniej, niż jakby miał dać taniej. Przykładem niech będzie Digibooster 3 od Krashana/APCTCP. Dystrybutor dał cenę z kosmosu (z 5 razy więcej niż ja zapłaciłem autorom za oryginalny DbPro2.21) i nie za dużo osób kupiło. Krashan wszedł w tryb vanitas vanitatum i projekt padł. Jakby autor SFTP podzielił cenę przez 4 to paredziesiąt osób kupiło by to tylko po to by wesprzeć autora. Kilkadziesiąt wiecej osób to też więcej zgłaszanych błędów skutkujących dopracowaniem działania, otucha dla autora przy rozwijaniu programu, budowanie społeczności. Szczególnie, że serwer sftp to nisza nisz na Amidze.

Nie oznacza to oczywiście, że jakiś program nie jest wart swojej ceny. Licząc osobo-dni pewnie jest wart wielokrotnie więcej. Myślę, że koszt wytworzenia takiego sftpa to jakieś 100 tyś zł na zachodzie, do tego jeszcze dochodzi koszt obsługi (błędy, updaty, obsługa płatności etc). Raczej nie widzę możliwości, żeby te 200 osób kupiło serwer i autorowi zwrócił się poświęcony czas.

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2021 10:08:56 przez michal_zukowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem