Komentowana treść: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Wypada pogratulować jubileuszu. Zapewne w momencie startu mało kto spodziewał się że mogą pociągnąć tak długo.
[#4] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Link prowadzi do strony amiga.net.pl, która właśnie niedawno przestała istnieć.

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2021 15:46:04 przez MDW
[#5] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Wersja cyfrowa jest dostarczana wraz z wersją papierową. A czy będzie można kupić tylko wersję cyfrową?
[#6] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@MDW, post #4

Już nie. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
[#7] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@recedent, post #6

Taki tip dla wszystkich - wszystkie archiwalne linki, nawet najbardziej pokręcone, działają po zmianie przedrostka, przenosiny były 1:1.
[#8] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@MDW, post #5

https://sklep.amiga.org.pl/wp/produkt/magazyn-amiga-ng-nr-10/ i masz wersję cyfrową.
[#9] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Prenumerata mi minęła i numerów począwszy od "wampirzego" nie posiadam. Trzeba będzie wrócić do regularnych zakupów, bo logo nowego numeru już mi się podoba. Cieszy zastosowanie znanego logo z wydawnictwa polskiego i niemieckiego Magazynu Amiga.
[#10] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Nowe logo coś mi przypomina. brawo! Muszę przyznać że pismo bardzo mi się podoba, preferuję AmigaNG niż Amigazyn.
[#11] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@hrw, post #8

https://sklep.amiga.org.pl/wp/produkt/magazyn-amiga-ng-nr-10/ i masz wersję cyfrową.

A faktycznie. Przecież tam kupowałem wszystkie archiwalne. No cóż... skleroza.com.pl
Dziesiątka zamówiona. Dzięki! OK
[#12] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@MDW, post #11

No cóż... skleroza.com.pl


"Nie udało się połączyć z serwerem pod adresem „skleroza.com.pl”.
No information available about domain name in the NASK Registry database [NOT_EXIST]

MDW, domena do wzięcia
(tak jak amiga.net.pl)
.
[#13] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@rePeter, post #12

Hehe. Gdybym kupił domenę skleroza.dom.pl to pewnie i tak bym jej nie wykorzystał, bo zapomniałbym, że ją mam.
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Czcionka tytułowa jakoś dziwnie podobna do dawnego czasopisma dla Amigi.
Czyzby to tylko jednostkowy wyskok, czy tak już zostanie ?
[#16] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Odnośnie artykułu o MorphOSie...
recedent: Że niby ja narzekałem na usunięcie GCC8 z MOS SDK? Jaaa? Serio? Hmmm... Zaraz... Chwila... Faktycznie przez kilka godzin marudziłem. Znów skleroza.com.pl
[#17] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@Norbert, post #15

Są niewielkie zmiany, np. pasek nie jest tęczowy, ale inspiracje są oczywiste :) Zostanie.
[#18] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@adam_mierzwa, post #17

Zamówienie tylko przez Bitronic, czyli dawne A2?
[#19] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@AS, post #18

Rekomenduję :) Tam druk będzie chyba w marcu, ale po zakupie PDF powinien być już teraz dostępny do pobrania. Zależy nam, żeby wychodzić na papierze i zawsze polecam tę formę.
Można tez kupić samą wersję elektroniczną w naszym-bieda-sklepiku tu
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@adam_mierzwa, post #19

Ja kupuję papierowy zawsze. Ale jak ostatnio nie dochodzą do mnie przesyłki i muszę się upominać po wiele razy, a ostatnio nie doszło do mnie całe zamówienie... Oczywiście wiele razy się przypominałem i dostałem grzeczne odpowiedzi, że sprawdzimy. Tylko ile razy można się przypominać. Dlatego chyba pierwszy raz sobie odpuszczę.
[#22] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@AS, post #21

A ja przerzuciłem się z gazetka na wersję cyfrową i mam od razu. Książki to co innego i wolę papier.
[#23] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@KM_Ender, post #22

A ja przerzuciłem się z gazetka na wersję cyfrową


O, a jest w formacie do czytania, czy w PDF-ie?
[#24] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Dobra robota Panowie!
[#25] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@KaczusNG, post #23

Czasopisma to chyba trudno byłoby robić w epub czy mobi. Layout strony by się rozleciał. Chociaż z drugiej strony... mamy artykuły na stronach www, które dostosowują się do różnych rozdzielczości ekranu, fontów. Więc nie jest powiedziane, że nie jest możliwe robienie takiej "gazety".

Tak czy siak takiego PDFa da się przeczytać na komputerze, tablecie czy smartfonie. To nie są setki stron czystego tekstu.
[#26] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@KaczusNG, post #23

PDF
[#27] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10
Tak czytam, czytam i... ten numer wydaje mi się taki fajny. Nie żeby poprzednie nie były fajne. Ale ten jest fajny+5.
Brawa dla autorów wszystkich tekstów oraz głównego „konia pociągowego” przedsięwzięcia zwanego AmigaNG. Cieszę się, że mimo wszystko pismo istnieje i doszło do poziomu, któremu ja nie mogę już nic zarzucić. Profeska. OK
[#28] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@MDW, post #27

OK
[#29] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@MDW, post #27

Zgadzam się. Świetnie opisany Wayfarer przez Koszera, fajny wywiad Adama z Michałem Schulzem.Ooo...i przyda się mikro solucja The Widow.
[#30] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #10

@waldiamiga, post #29

No mnie wywiad z Michałem Schulzem też się podobał i fajnie się go czytało. Co do reszty artykułów to dopiero je czytam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem