Komentowana treść: The Amiga Show - odcinek 4
[#1] Re: The Amiga Show - odcinek 4
Bardzo podoba mi się oprawa tego programu. Jakby powstawał w latach 90tych :)
[#2] Re: The Amiga Show - odcinek 4

@Koyot1222, post #1

Bardzo podoba mi się oprawa tego programu. Jakby powstawał w latach 90tych :)


Mam tak samo ok, racja
Podoba mi się OK
Materiał składany jest na Amidze (VideoToaster/LightWave, etc)OK
Jedynie technika deinterlace już na dla samego YT przydał by się lepsza ok, racja
[#3] Re: The Amiga Show - odcinek 4

@BULI, post #2

Oglądam "The Amiga Show" od początku i kibicuję tej inicjatywie, ale jakość obrazu jest jak z gniazda composite. Obraz nieostry, miejscami bardzo widać interlace (szczególnie jak są wyświetlane poziome linie). Nie wiem, czy materiał źródłowy jest kiepskiej jakości, czy dopiero "konwersja" na format YT coś psuje - jeśli to pierwsze, to może jednak zrezygnować z realizacją na Amidze.
[#4] Re: The Amiga Show - odcinek 4

@PopoCop, post #3

Napisałem do autora w sprawie jakości obrazu i oto jego odpowiedź:
The show is played straight from the video toaster, which is a composite video system. I apply a light upscale to convert the interlaced signal to a progressive one. So some interlace flicking will be evident. I actually quite like it. Each to their own.

Czyli nie ma co liczyć na poprawę jakości obrazu.
[#5] Re: The Amiga Show - odcinek 4

@PopoCop, post #4

Myślę, że jednak dało by się trochę więcej wycisnąć z konwersji tego sygnału VIDEO/S-VIDEO do jakiegoś tam mp4 (jeszcze przed wysyłką do YT). ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem