Komentowana treść: Andromeda - Amiga
[#1] Re: Andromeda - Amiga
Dla ciekawych tematu, powyższy label wydał reedycję dwóch płyt muzyka kryjącego się pod pseudonimem Dreamweaver, który również komponował na Amidze - Lord Of Illusions (1998) oraz Spiritual Heritage (2000).
2
[#2] Re: Andromeda - Amiga

@Lokaty, post #1

Bardzo fajnie że się płyta ukazała nieco bardziej oficjalnie OK
A chociaż osobiście muzykę Skippa znam głównie z produkcji scenowych to uważam że robi naprawdę dobrą robotę. Muza do Planet Potion to naprawdę mistrzowski poziom! Gratulacje @Skipp !
1
[#3] Re: Andromeda - Amiga

@pisklak, post #2

Amiga brzmi jak wczesne płyty Astral Projection - Dancing Galaxy, Another World, Trust in Trance 1-3, cudo! piwo tańczący kokos
2
[#4] Re: Andromeda - Amiga

@Tomarkus, post #3

O takkk... Ja już zapomniałem jaka Goa jest energetyczna.
[#5] Re: Andromeda - Amiga

@pisklak, post #2

Tak, pierwszy kawałek i od razu przed oczami mam Planet Potion OK
1
[#6] Re: Andromeda - Amiga

@Tomarkus, post #3

@Tomarkus
Raczej postawiłbym tezę, że spora część amigowych goa tranceów brzmi jak "Astrale". ;)

@jimiche
Jaaa! Chopieee!! Goa wydupio z laciów! ;]

@Buli
Synthy Skipa moża rozpoznać po kilku nutach. Mimo tego "Lifeforms" jednak stylistycznie bliżej do muzyki z Gift niż Planet Potion. :)

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021 21:45:12 przez Lokaty
[#7] Re: Andromeda - Amiga

@Lokaty, post #6

Mimo tego "Lifeforms" jednak stylistycznie bliżej do muzyki z Gift niż Planet Potion. :)


100% racji, przed chwilą sobie odświeżyłem i Lifeforms=Gift (Potion) ok, racja
1
[#8] Re: Andromeda - Amiga

@BULI, post #7

... co nie zmienia faktu, że wokół klimatów breaks (na punkcie których miałem ostatnio fioła) posłuchałbym więcej amigowej muzyki Skipa, jednak wydaje mi się że przy Planet Potion był to schyłek jego twórczości na Amidze, wtedy prawdopodobnie przesiadał się na Jeskola Buzz/Renoise (tutaj strzelam). Z jednej strony chciałoby się więcej, a z drugiej w zupełności rozumie. W pewnej chwili soft do tworzenia muzyki bardzo mocno odskoczył temu, który znamy z Ami.

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021 22:27:56 przez Lokaty
[#9] Re: Andromeda - Amiga

@Lokaty, post #8

utwór Amiga z tej płyty ssie :)
[#10] Re: Andromeda - Amiga

@ritzu, post #9

Mi tam "Amiga" się bardzo podobaOK A "Crystal Kingdoms" to już w ogóle wymiata.
[#11] Re: Andromeda - Amiga

@Banter, post #10

Warto się zapoznać z remixem Psycode - Andromeda - Crystal Kingdoms (Psycode Remix)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem