Komentowana treść: Konkurs amigowej twórczości
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] Re: Konkurs amigowej twórczości

@Drakon, post #1

No i? Taka świetna inicjatywa, ale pierwszy komentarz to wytknięcie literówki? Jest opcja "Zgłoś błąd" od tego ;]
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: Konkurs amigowej twórczości
Tak, fajna inicjatywa OK Oglądam właśnie grafiki z poprzednich edycji i jest kilka perełek ok, racja
[#5] Re: Konkurs amigowej twórczości
"The five categories are as follows:"

faktycznie, cztery kategorie.
a w ogóle to jak niby oni mają zamiar sprawdzać, czy praca wykonana była w 100% na Amidze, czy na PC? 🤔 Tak się zastanawiam, bo mój nowo powstający samsung girl💗wub, w którym przez pół nocy dłubałem, z pewnością by wygrał (nigdzie nie zaznaczono, że praca ma być od początku autorska ), tylko rzeźbienie go na Amidze trwałoby milion razy dłużej i mi się nie chce. siedzi, pije i chrupki

P.S. Samsung rulez. Od zawsze mówiłem, że tak trzeba, i mądrzy ludzie mnie posłuchali. siedzi, pije i chrupki A Wy tam se produkujcie różne piłeczki i motylki i dziwcie się, że Amigi mają udział ćwierć nanopromila w rynku. Jak znajdę piniendze, to biere Samsunga, a nie Amigę.

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 09:12:08 przez snajper
[#6] Re: Konkurs amigowej twórczości

@snajper, post #5

a w ogóle to jak niby oni mają zamiar sprawdzać, czy praca wykonana była w 100% na Amidze, czy na PC?

Nie są w stanie sprawdzić. Spokojnie możesz oszukiwać.
[#7] Re: Konkurs amigowej twórczości

@snajper, post #5

Piąta została dopisana wczoraj, więc nie rób z siebie błazna.
1
[#8] Re: Konkurs amigowej twórczości
animacja...w końcu coś dla mnie ;)
[#9] Re: Konkurs amigowej twórczości

@adam_mierzwa, post #2

Jest opcja "Zgłoś błąd" od tego


Jak już poruszyłeś temat, to mam pomysł - żeby każdy w profilu miał pozycję "ilość zgłoszonych błędów: ", może dzięki temu ten sposób będzie bardziej popularny :)
[#10] Re: Konkurs amigowej twórczości

@karolb, post #9

E nie, to by zgłaszali dla samego zgłaszania. I co, na koniec roku order od admina PPA "dla największego wrzoda na d....?" ;) Ta funkcjonalność co teraz jest, która kiedyś może wyewoluować w "reputację", wystarczy (a i tak działa to "różnie", np zdarza się, że "lajka" dostaje pytanie, a nie odpowiedź).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem