Komentowana treść: Wayfarer 2.0
[#61] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#62] Re: Wayfarer 2.0

@wali7, post #60

Nie ma schematu, ani opisu technicznego działania poza lakonicznym opisem. Jednak zwróć uwagę, że nie uzyskują energii z niczego. Tam są magnesy, które mają energię magnetyczną i przekazują ją. Kiedyś Polak opracował takie urządzenie, ale magnesy w tamtym czasie były bardzo słabe i efekt był kiepski.

Co do Wayfarera to wielkie podziękowania dla Jacka, za tak dobry program i szybkie aktualizacje!
1
[#63] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#64] Re: Wayfarer 2.0
Wayfarer zaktualizowany do 2.2 i Iris do 0.122. Problemów na pierwszy rzut oka nie stwierdzam. szeroki uśmiech
Nawet złapałem się na tym, że obejrzałem na YouTube jakiś film, bo właśnie wśród subskrybowanych kanałów pojawiło się coś na co czekałem. Coraz zgrabniej to wszystko działa.

Pozostaje mi tylko zakrzyknąć:
Jaca NIE na prezydenta! (bo wtedy nie miałby czasu) szeroki uśmiech
3
[#65] Re: Wayfarer 2.0

@MDW, post #64

No to może chociaż na prezydenta Warszawy...

A tak serio to - gratulacje za dobrze wykonaną robotę !

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2021 16:50:55 przez pisklak
[#66] Re: Wayfarer 2.0

@MDW, post #64

Na pierwszy rzut oka problemów nie ma. Na drugi za to coś znalazłem - mianowicie na alledrogo na liście wyszukanych ofert nie wyświetlają się obrazki, jedynie pierwsze dwie (jak pamiętam) pozycje na liście wyglądają OK. Spoofing nie zmienia tego. Także jak do alledrogo to na razie jeszcze 1.21.

Poza tym kawał konkretnej roboty OK Jak na możliwości sprzętu (minimac G4 1.5) to w szoku jestem jak to działa! Idealnie płynny YT ok, racja
[#67] Re: Wayfarer 2.0

@ede, post #66

Edit:
na alledrogo na liście wyszukanych ofert nie wyświetlają się obrazki, jedynie pierwsze dwie (jak pamiętam) pozycje na liście wyglądają OK.

Tak było w w 2.1

W Wayfarer 2.2 przy spoofingu jako Wayfarer listy na alledrogo są OK. Przy spoofingu jako Safari/iOS problem występuje nadal, a szkoda bo kontent dla iOS jest lżejszy i szybciej działa
[#68] Re: Wayfarer 2.0

@ede, post #66

Tak, z allegro potwierdzam. A ja wczoraj się spisałem w Spisie Ludności na spis.gov.pl i poszło bez problemu.
Z wad bym dopisał jeszcze, yt. Po wejściu w oglaąanie filmu zawsze pojawia się w czarnym oknie napis w rodzaju "w twojej przeglądarce nie można". Kursor jest w pasku url, więc trzeba enter i potem już klik w trójkącik na środku. Wtedy dopiero gra. BTW zapytam. W czasie edycji tekstu podkreśla błędy na czerwono. Z czego to korzysta sprawdzając to i czy można to edytować?
[#69] Re: Wayfarer 2.0

@lubmil, post #68

Taki drobiazg jeszcze... jotkry Amiga f wywołuje okienko szukania u góry. Ale właśnie nie zawsze. Zdarza się, że zamiast tego otworzy kartę Pobieranie. Hak się wcześniej kliknie na tło okna to wtedy to okienko się pojawia prawie zawsze. Myślę że można by skontrolować czy coś tam jest nie tak. A jak już mowa o hotkryach, to bym zmienił rAmiga Z na rAmiga V, by było jak w owb (prywatnie, to mi niewygodnie wcuskać rAmiga Z jedną ręką).

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2021 00:46:41 przez lubmil
[#70] Re: Wayfarer 2.0

@lubmil, post #69

Ach, bo to trzeba prawa Amiga f. Teraz już działa zawsze.
1
[#71] Re: Wayfarer 2.0

@lubmil, post #70

Pomyliłem, w owb jest rAmiga g - wklej i naciśnij enter (w pasku url). rAmiga v jest przecież wykorzystane systemowo dla wklej.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2021 04:25:54 przez lubmil
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem