Komentowana treść: P96 3.1.1
[#1] Re: P96 3.1.1
Dostępna do pobrania za free jeśli nie minął rok od zakupu. Mnie minął 2 tygodnie temu.
[#2] Re: P96 3.1.1

@Kilos, post #1

10 pobrań rok od zakupu? Słabo. Mi termin mija 9 września.
[#3] Re: P96 3.1.1

@Kilos, post #1

I co teraz? Musisz płacić jeszcze raz?
[#4] Re: P96 3.1.1

@QkiZ, post #3

Dokładnie.
[#5] Re: P96 3.1.1

@QkiZ, post #3

Już dwa razy płaciłem rok po roku. Płacisz na zasadzie "pay what you want", ale nie mniej niż 8,96 EUR.
Zyskujesz w ten sposób dostęp do aktualizacji na rok, potem musisz zapłacić again.
Modele dystrybucji oprogramowania stają się coraz dziwniejsze. Używam np. PaintShop Pro od wielu lat, jeszcze zanim Corel łyknął program od Jasc. Corel przyjął taki model, że co roku wypuszcza nową wersję programu oznaczoną np. w tym roku jako 2022. Niema czegoś takiego jak update'y przynoszące nowe funkcjonalności. Praktycznie niema bugfixów. Nowe funkcjonalności pojawiają się wraz z kolejną wersją co roku. Musisz kupić upgrade, który kosztuje średnio połowę ceny pełnej wersji.
[#6] Re: P96 3.1.1

@Kilos, post #5

Ja po przedłużeniu gdy zapłaciłem kolejny raz wybrałem minimalną kwotę i dostałem obraźliwego maila od Jensa - mistrza biznesu i PR.
Wyłukskałem mu, że kupiłem od niego masę sprzętu i przedłużyłem po raz kolejny P96 płacąc kwotę, którą sam ustalił, więc powinien przemyśleć swoją strategię obsługi klientów.
Sprzęt (poza notorycznie palącym się rapidroad USB na clockporcie) robi OK, ale podejścia do klientów za grosz.
[#7] Re: P96 3.1.1

@misha, post #6

[#8] Re: P96 3.1.1

@misha, post #6

Ja, gdy chciałem kupić u niego 2 szt. Indivision AGA na FV, odpisał mi, że dla dwóch sztuk, nie będzie przerzucać ileś tam dokumentów i że to jest za małe zamówienie a on płaci duże z tego podatki. Taki amatorski lament garażowego rzeźbiarza.

Odpisałem mu, że jest bardzo niegrzeczny i że teraz osobiście żałuję że kupiłem u niego wszystkie dotychczasowe jego produkty, co więcej że już na pewno kolejnych nie kupię. Mało tego, obiecuję mu że na spotkaniach Amigowych opowiem wszystkim znajomym co zaszło.

Po kilku dniach przerwy odpisał mi, że chyba zaszło nieporozumienie, że to nie tak.... nie czytałem dalej. Skasowałem maila. Po kilku dniach przyszedł kolejny ale jak zobaczyłem temat to od razu skasowałem.

Kupiłem 2szt. konkurencyjnego skandoublera do A4000D i A1200 gdzie indziej na FV, bez problemu i mogę realizować swoje plany bez łaski Jensa.

Szczerze odradzam tego Pana i jego produkty.
Koniec końców każdy zrobi jak uważa.
2
[#9] Re: P96 3.1.1

@pekdar, post #8

Ja myślę że gdyby to poprosił ktoś z UK o nie naszym nazwisku, to by dostał fakturkę bez problemu.
Niestety ciągle pokutuje miano Polaczka na zachodzie.
Wiem co pisze. Spędziłem 12 lat w UK. Zjechałem do kraju pod koniec maja tego roku.
[#10] Re: P96 3.1.1

@WojtekX, post #9

Nie ma co tego tłumaczyć, to sprzedawca wykazał się brakiem klasy.
1
[#11] Re: P96 3.1.1

@Jacques, post #10

Ja w ogóle się dziwię, że on tak może bez VAT sprzedawać. W Polsce albo się jest vatowcem albo nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem