Komentowana treść: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
[#1] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Ja chętnie zanabędę wersję elektroniczną ok, racja
[#2] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Gra jak na A500 i to co sie ukazywalo do tej pory wyglada miodnie fajna grafika dobra muza ciekawe jak z gameplayem.
Jestem na OK
1
[#3] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Nieźle wygląda jak na OCS.
[#4] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Perełka w porównaniu z chłamem zalewającym przyjaciółkę.
2
[#5] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż

@san_u, post #3

Dlaczego na proponowanym pudełku pisze OCS/ECS/AGA? Mają być różne wersje grafiki czy to tylko 'chłyt markietingowy'.
[#6] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż

@kempy, post #5

Po prostu jest kompatybilna z wszystkimi trzema.
[#7] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Cool zamówione - 295 sztuka sprzedana 😁
[#8] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Może McGeezer przestanie narzekać że Polacy to tylko marudzą...

A Oryginał to nie "KungFu" tylko "KungFu Master" (tudzież "Spartan X" w Japonii), taki babolek się trafił.
1
[#9] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż

@Solo Kazuki, post #8

Pierwsza wersja "arcade" była "Kung Fu Master", ale pierwszy port na NES był już "Kung Fu", przy czym kolejne porty to było znowu "Kung Fu Master". Poza tym w pierwszym wersjach autor sam otwarcie pisał "Kung Fu" :) Ale dopiszę drugą nazwę ;)
2
[#10] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Screeny z gry na strone chyba nie są z kości OCS/ECS, bo tla robione copperem mają za płynne przejścia kolorów.
Na youtube widziałem filmik i przejścia kolorów już nie są tak plynne jak na tych scrennach. Reszta wygląda tak samo.

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2021 13:13:41 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#11] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż
Podoba mi się. Nieźle narysowane, animowane, wygląda też na nieźle zakodowane, działa chyba zupełnie normalnie (trudno się zachwycać prędkością gry, która jest wręcz idealna dla kości graficznych OCS/ECS/AGA). Na podstawie screenshotów i filmu trudo się do czegoś przyczepić. Duże brawa.

Chociaż osobiście oczekiwałbym jakiegoś nowatorskiego elementu, czegoś czego nie było jeszcze w żadnej chodzonej bijatyce. No ale to już zależy co jest celem autorów. Jeżeli celem jest remaster klasyka to w porządku, to ma być najlepiej kopia. Jednak dopiero robienie czegoś na maxa autorskiego, oryginalnego (chociaż często bardzo nietrafionego) sprawia największą radochę. Powinni spróbować skoro pokazali, że dysponują technicznymi możliwościami do realizacji planów. Rynek dzisiejszych gier indie to kopalnia często niesamowitych pomysłów. Są tego dziesiątki tysięcy i mniej więcej co setna produkcja sprawia, że oglądając film z gry (ja gram tylko na YouTubie) wstaję z fotela żeby wyrazić szacunek dla kreatywności i pomysłowości twórców. Natomiast nie zdarzyło mi się żebym choć raz wstał oglądając film z największych hitów AAA za 300-500 mln dolarów. szeroki uśmiech Podkreślam kreatywność i pomysłowość, nie wykonanie. Z powodu wykonania rzadziej wstaję z fotela.

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2021 18:58:27 przez MDW
2
[#12] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż

@MDW, post #11

"ja gram tylko na YT" haha dooobre. Ja też :)
[#13] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master - przedsprzedaż

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

Na youtube widziałem filmik i przejścia kolorów już nie są tak plynne jak na tych scrennach. Reszta wygląda tak samo.

to chyba chodzi tylko o to niebo pewnie rysowane sprzętowo . Bo to jak włączam przesztreń z a500 na załaczonych screenach to tam faktycznie jest mniej kolorów wtedy. reszta wchodzi jak była.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem