Komentowana treść: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy
[#1] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy
No przyjemne niektóre pracki. Z tym, że zwycięski utwór nie brzmi na moduł .
[#2] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy
Fajne prace. Gratulacje dla Amigowych Twórców! OKOKOK
Moje oko złapała jedna praca pt. "Amiga Girl" narysowana przez Joshua Dolan. Duża ilość ciekawych detali, ogólny pomysł i technika robi fajne wrażenie. Niestety, goglowanie nie przyniosło mi żadnych efektów aby popatrzeć na inne prace tego twórcy. Szkoda, bo warsztatowo to dobre jest i miło się na to patrzy
[#3] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@nogorg, post #1

Ja może doprecyzuję swoją wypowiedź, żeby nie było zbędnych wątpliwości i nie dochodziło do szkalowania szlachetnego i nieskalanego brzmienia MODów jakimiś empetrójkami ;). Kategoria muzyczna nazywa się "Mod and Music Category" i na streamie jest objaśnione, że startować mogą utwory, które w jakikolwiek sposób otarły się o Amigę, chociażby ta miała być jedynie źródłem sygnałów MIDI. "Wicked Game Remix" wykorzystuję Amigę w większym zakresie, również do generowania dźwięku, co jest opisane na teledysku. Więc fajnie, ale to nie moduł .


1
[#4] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy
Są też niezłe rendery i animacje odstresowujące OK
[#5] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@BULI, post #4

Akurat prace w 3D wydają mi się dość słabe (poza tą łodzią podwodną). Dużo wariacji na temat "Weź gotowy obiekt, umieść na losowym tle i mlasknij RENDER".
2
[#6] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@recedent, post #5

Każdy widzi, co chce zobaczyć ("szukajcie a znajdziecie").
Są oczywiście takie prace, ale np to:

Niby "jeden obiekt", ale jeśli zbudowany samemu to nie widzę problemu- replika bolidu ok, racja
Albo "Tron" nie jest skomplikowany ani zbyt "świeży", ale dobrze zrobiony i kompletny.

Oczywiście nie ma pewności co do źródła obiektów, ale inwencji nie można odmówić tym pracom:


A tutaj raczej na pewno kradzieży obiektów nie było (pewności jednak brak) i też są moim zdaniem niezłe:


2
[#7] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@nogorg, post #3

Więc fajnie, ale to nie moduł .


No nie moduł, ale autor naprawdę wykorzystał Amigę, co w przypadku pozostałych prac muzycznych wcale nie jest takie pewne :)

Bardzo mi się podoba ten remix. No i te smaczki w rodzaju syntezy z Aegis Sonix! Rzecz oryginalna i nader daleka od ortodoksji. A jak zobaczyłem screena SoundProbe to aż się wzruszyłem, bo przypomniało mi się, jak swego czasu za jego pomocą nakładałem pogłos na gitarę.

Modów nie słuchałem. Warto?
[#8] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@Jazzcat, post #7

"Skypper.MOD" i "Into The Night.MOD" można posłuchać. Reszta https://www.youtube.com/watch?v=6Hgz8aH9zJQ.
[#9] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@Koyot1222, post #2

Pod imieniem Joshua Dolan na Amazon jest płyta "Nostalgia" (ciekawe w ilu jeszcze językach to słowo brzmi tak samo), oraz komentarze na stronie z apką na tel programu GrafX2. Ja też nie znalazłem nic więcej związanego ze sztuką.
1
[#10] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@ZbyniuR, post #9

płyta "Nostalgia" (ciekawe w ilu jeszcze językach to słowo brzmi tak samo)


Na pewno w greckim, bo z greckiego νοσταλγία właśnie się to słowo wzięło we wszystkich innych językach pomysł
[#11] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@Koyot1222, post #2

1
[#12] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy

@recedent, post #10

Nie udawaj Greka
[#13] Re: Konkurs amigowej twórczości - zwycięzcy
Mój typ https://youtu.be/35h9dud_PNo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem