Komentowana treść: Choctris 0.7
[#1] Re: Choctris 0.7
Dzieki za newsa :)
Nie chcialem dawac tego na glowna z powodu tego ze mozliwe ze przyszlym roku bedzie wieksza ciekawostka.
Ale nie chce zapeszac.
2
[#2] Re: Choctris 0.7

@Phibrizzo, post #1

Fajna grafika w tej grze. Brawo.
[#3] Re: Choctris 0.7
Weźcie sobie listę 10 najlepszych dzisiaj gier na najpopularniejsze platformy. Za 10 lat nikt nie będzie o nich słyszał, a Tetris będzie żył i będzie grywalny w niezmienionej formie. Nieśmiertelna mechanika. Ja nie gram właściwie wcale ale partyjka w jakiegoś Tetrisa (najlepiej możliwie najmniej udziwnionego) zawsze sprawia mi przyjemność.
[#4] Re: Choctris 0.7

@Phibrizzo, post #1

Dzięki BOSS ! Pozdrawiam :)
[#5] Re: Choctris 0.7

@Phibrizzo, post #1

Nie bądź taki skromny. Muszę tylko zakombinować jak to uruchomić pod fs-uae na pi z pod Batocery.
Mnie się marzy taka gra la StarControl czy Północ-Południe.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem