Komentowana treść: K&A Plus #19
[#1] Re: K&A Plus #19
Super! Zamówione :)
5
[#2] Re: K&A Plus #19
jakby dali plakat z tą ładną panią z okładki, to bym kupił.

1
[#3] Re: K&A Plus #19
Kupiony !!!.
4
[#4] Re: K&A Plus #19
Tu można sobie wstępniaka "przeczytać" ;) -> https://youtu.be/UTEf5WSMKWk
3
[#5] Re: K&A Plus #19

@snajper, post #2

po bliższym przyjrzeniu się pragnę jeszcze dodać, że coś z tą ładną panią okładkową jest nie tak. A konkretnie z jej lewą górną kończyną. Już na pierwszy rzut oka coś mi nie pasowało - później pomyślałem, że przecież niemożliwe jest tak nienaturalnie wykręcić dłoń. A kiedy sprawdziłem, że jednak jest możliwe, doszedłem do wniosku, że po prostu rysowacz coś spierdzielił z tą ręką. Bo dodatkowo odnoszę wrażenie, jakby odcinek ramieniowo-łokciowy był nienaturalnie długi. Może wystarczyłoby ładniej pocieniować całą rękę, żeby nie wydawała się płaska.
[#6] Re: K&A Plus #19

@snajper, post #5

To straszne, zapewne pan by lepiej namalował jakby miał pan talent ale wiadomo ze pan nie ma.
6
[#7] Re: K&A Plus #19

@SzaryWilk, post #6

no nie mam, nie mam - nic odkrywczego mi nie powiedziałeś, że do rysowania nie mam talentu. Ogółem kiepsko trafiłeś z tym trollingiem, bo akurat obecnie mam poważniejsze zmartwienia niż Twoje puszczane z wysiłkiem bąki, więc eot.
1
[#8] Re: K&A Plus #19

@snajper, post #7

Facet z tym trollingiem to popatrz w lustro.
3
[#9] Re: K&A Plus #19

@snajper, post #5

nie od zobaczę już tego :/

mimo wszystko okładka ladna

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2021 17:05:49 przez juen
[#10] Re: K&A Plus #19

@juen, post #9

Ja bym się raczej prawej ręki czepiał, bo palce ładnej pani wyrzynają się gdzieś w połowie śródręcza. Ale okładki mimo wszystko "zazdraszczam", chciałbym żeby "Amiga NG" miała takiego ilustratora.
1
[#11] Re: K&A Plus #19

@SzaryWilk, post #3

Dzięki za wsparcie szeroki uśmiechOK
1
[#12] Re: K&A Plus #19

@Splavinho, post #1

Dzięki szeroki uśmiech
1
[#13] Re: K&A Plus #19

@Komek, post #12

To ja dziękuję za to, że Wam się chce :D

Mam wszystkie jakie wyszły do tej pory w druku i zamierzam tak trzymać dalej ;)
5
[#14] Re: K&A Plus #19

@Splavinho, post #13

Ogólnie to ruszyły już prace nad jubileuszowym #20 numerem. Mamy łapy pełne roboty OK
6
[#15] Re: K&A Plus #19

@Komek, post #14

Super :)

A jakby kiedyś pojawiła się możliwość druku numerów 1-5 pojedynczo (a nie w tej zbiorczej wersji, którą mam) - to też biorę w ciemno ;) Ale rozumiem oczywiście, że chętnych musiałoby być dużo więcej
2
[#16] Re: K&A Plus #19

@Splavinho, post #15

W sumie problem tkwi bardziej od strony technicznej, stało się tak dlatego, że numery od 1 do 5 były zaprojektowane (skład publikacji) specjalnie pod wersję cyfrową. Trzeba byłoby je zmodyfikować, czego nie jesteśmy w stanie na chwilę obecną zrobić (brak czasu). Może kiedyś się uda, bo mi osobiście ten pomysł też się podoba OK
3
[#17] Re: K&A Plus #19
czemu wydanie cyfrowe jest takie tanie ?? inmajhamble... 12zł było by uczciwiej.. pomysł
6
[#18] Re: K&A Plus #19

@kobajaszi, post #17

Masz rację, były rozmowy na ten temat i od nowego numeru cena wersji cyfrowej pójdzie do góry o kilka zł ok, racja
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem