• Opis

Pamiętam jak kiedyś kumplowi pokazałem ten blat, że zainstalowałem Win 95 na A1200 i śmiga :-)

zamieścił: EndrjuDH0

data: 2021.12.21 17:11

kategoria: Wasze blaty / EndrjuDH0

rozdzielczość: 4624x2600

odsłon: 191

komentarzy: 14

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: WB3.1 stylówa Win 95
Okropne! Gdzie to mogę znaleźć?
[#2] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@Ralpheeck, post #1

Nie da się tego znaleźć. Są to programiki i dodatki które znalazłem na moich płytach Aminetu i Acs-u, które zebrałem do kupy i wgrałem do WB3.1. Wszystko było "instalowane" ręcznie, bez żadnych instalerów.
[#3] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@EndrjuDH0, post #2

To pewnie sporo pracy to kosztowało. Tło okien, listwa, ikony. Hehe. Fajny kawał.
[#4] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@Rafał A-3000, post #3

Kilka, jak zawsze mile spędzonych, godzin przy Amidze.
[#5] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@EndrjuDH0, post #4

Fajne, takie zaskakujace :)
Ale do pelnego efektu moglbys jeszce schowac gorne menu (np. fastiprefs moze to zrobic)
1
[#6] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@pch, post #5

Zgadzam się z Tobą, ale chciałem zostawić ten pasek. Robione to było w ramach: miłego spędzania czasu przy Amidze. Nie ma tego na zdjęciu, ale jako dodatkowy efekt są dwie linijki dodane w startup-sequence, aby podczas uruchamiania WB wyświetlała się na chwilę niebieska tapetka: "Workbench 85" oraz odgrywa się krótki motyw muzyczny, aby większy bajer był.
[#7] Re: WB3.1 stylówa Win 95
Fajny efekt!OK
[#8] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@pch, post #5

... jeszcze Ram Dysk schować i nikt by się nie spostrzegł Piąteczka za nawał pracy i "pomysłowość"

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2021 14:35:56 przez thomek
[#9] Re: WB3.1 stylówa Win 95
Kurde, fajne! I do ogarnięcia! szeroki uśmiech
- VisualPrefs,
- Birdie + prosty pattern,
- MagicMenu,
- Jakiś tam AmiStart,
- FastIPrefs,
- ...tylko ikonki - nie mam pojęcia

EDIT: Czyżby to to? KLIK! - no ale i tak, tego jest za mało.


Ostatnia aktualizacja: 24.12.2021 09:08:36 przez _arti
[#10] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@_arti, post #9

Dzień dobry Panie Redaktorze.
Oczywiście jak najbardziej tak, wszystko jest do ogarnięcia i nie wymaga jakieś ogromnej pracy czy wiedzy. Wszystko znalazłem na płytach Aminetu i ACS-u, zebrałem do kupy i wrzuciłem do WB3.1. Efekt końcowy, powiem szczerze że nawet mi się spodobał, do tego stopnia że karciochy z tym WB używam na codzień w jednej z Amig.
1
[#11] Re: WB3.1 stylówa Win 95

@EndrjuDH0, post #10

Udostępnisz to bo ciężko ogarnąć te dodatki dziś
[#12] Re: WB3.1 stylówa Win 95
Daje 5 gwiazdek za chory pomysł :) z jednej strony mam takie nie komfortowe uczucie jak się na to patrzę, a z drugiej myślę sobie że jednak jest to coś niezwykle pomysłowego.
[#13] Re: WB3.1 stylówa Win 95
1
[#14] Re: WB3.1 stylówa Win 95
Piękne!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem