Komentowana treść: X-bEnCH 1.2
[#1] Re: X-bEnCH 1.2
Własnie szukałem czegoś takiego.

Jest jeszcze podobny tool dołączony do hstwb czy on tez występuje w wersji 'standalone'?
[#2] Re: X-bEnCH 1.2

@Mir3k, post #1

Do hstwb dołączony jest chyba iGame. Jest jeszcze jeden fajny frontend: TinyLauncher (do ściągnięcia z Aminetu).
[#3] Re: X-bEnCH 1.2

@Mir3k, post #1

Na naszym portalu znajdują się od wielu lat recenzje "X-Bench" oraz "IGame". Wystarczy w wyszukiwarce wpisać WHDLoad.

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2021 07:18:33 przez mailman
[#4] Re: X-bEnCH 1.2

@mailman, post #3

Bardzo fajny frontend, zarejestrowalem jakiś czas temu. Najlepiej sprawdza się na mocniejszych konfiguracjach, na 000 z Fastem na tą chwilę mam zwiechy podczas scrollowania listy gier.
[#5] Re: X-bEnCH 1.2

@twardy, post #4

Archwium w najnowszej wersji 1.2 - zawiera jedynie część informacji o grach (0-A). Jest gdzieś w internecie pełna baza obrazków do xbencha?
[#6] Re: X-bEnCH 1.2

@AmiClassic, post #2

TinyLauncher nadaje sie wylacznie do malych kolekcji gier poniewaz jest w amosie i wrzucenie standardowej paczki whdload konczy sie przepelnieniem stosu i wywaleniem programu, ale cos slyszalem i musze poszukac, ze niedawno zostal przepisany na nowo :)
[#7] Re: X-bEnCH 1.2

@juen, post #6

chyba pomerdalo mi sie z przepisanym iGame :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem