• Opis

Mogę godzinami przy nim siedzieć, zawsze coś skonfigurować coś podpiąć...dla mnie rewelacyjny menager plików.

zamieścił: EndrjuDH0

data: 2021.12.28 19:20

kategoria: Sprzęt / EndrjuDH0

rozdzielczość: 4624x2600

odsłon: 180

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 4 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Directory Opus
Kiedyś używałem FileMastera. Ale od kiedy poznałem Opusa nie wyobrażam sobie bez niego życia. Muszę go wrzucić do MorphOS-a bo Ambient czasami kuleje.
[#2] Re: Directory Opus
Do Filemastera też można wrzucić trochę swoich rzeczy ale chyba mnie skłoniłeś do przypomnienia sobie czym jest Directory Opus. Mam go na dyskietce ale jakoś dotąd nie trafił na HDD. Chyba nadszedł czas.
[#3] Re: Directory Opus

@Rafał A-3000, post #2

Na Atarce i Komodorku też? hehe dobre. :)

A mnie sie zawsze Opus wydawał zbyt pstrokaty i miał za niskie okna z listami plików. FM 2.2 był znacznie lżejszy, A FM 3 jeszcze ładniejszy a guziczków miały dość by umiał rozpoznawać i odpowiednio traktować tyle rodzajów plików ile dusza zapragnie.
[#4] Re: Directory Opus

@ZbyniuR, post #3

Akurat na zdjęciu nie ma, ale na codzień jest jeszcze używany na ZX Spectrum - gumiaku, który stoi na stacji do C64 Używam FM 2.2. oraz 3.0, dla mnie osobiście Directory Opus najlepszy.
[#5] Re: Directory Opus
Directory Opus (najnowsze wersje) pod Windows to jednen z niewielu powodów powstrzymujących mnie przed rezygnacją z Windowsa na rzecz Linuksa na domowym PC. Poziom tego ile uwygodnień daje w użytkowaniu (już od instalacji, a co dopiero po ustawieniu pod siebie) sprawia, że te same operacje bez niego wydają się mocno karkołomne. Niestety od Opusa 6 dostępny jest on tylko pod Windows.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem