Komentowana treść: ScummVM 2.5.1
[#1] Re: ScummVM 2.5.1
Co do wersji dla AmigaOS 4, to zapewne wkrótce pojawi się odsłona ze wsparciem shaderów co poprawi obsługę przygodówek 3D.
[#2] Re: ScummVM 2.5.1
Gdyby komuś ta wersja była za niska to na MorphOS dostępne jest już 2.6.0 LINK
[#3] Re: ScummVM 2.5.1

@Norbert, post #2

Której oficjalnie nie ma i może nigdy nie być w tej postaci. To tylko kompilacja źródeł z GIT (datowana na 24/12/2021), jeszcze przed powstaniem wersji 2.5.1 (oficjalna data kompilacji 25/12/2021, wydana 02/01/2022). Raczej sądzę, że 2.6.0 GIT faktycznie stała się wersją 2.5.1.
1
[#4] Re: ScummVM 2.5.1

@mailman, post #3

Oficjalnie nie ma, ale jest bo zostało skompilowane.
Daty nie są tutaj ważne.

Spójrz na ten link w którym jest informacja co zostało zrobione w 2.6.0. a co jest 2.5.1

LINK
[#5] Re: ScummVM 2.5.1

@Norbert, post #4

Ale ja nie neguję, że jej nie ma. Codziennie jakaś nowa wersja powstaje. Kwestia tylko tego, co 2.6.0, gdy wyjdzie oficjalnie będzie zawierać i czy będzie tym, co jest 2.6.0 GIT - moim zdaniem, raczej nie (choć zapewne częściowo tak). Sam fakt kompilacji wersji 2.6.0 GIT przed wydaniem 2.5.1 sugeruje, że to są albo dwa niezależne branche albo z brancha 2.6.0. wyodrębniono 2.5.1 w celu zrobienia szybszego release. Wersja 2.6.0 kiedyś będzie i zapewne będzie zawierać w sobie to, co prezentuje podana przez Ciebie lista zmian, ale ja bym się do niej nie przywiązywał w kontekście wersji 2.6.0 GIT. Takie wersje to dla mnie coś na wzór wersji beta, do testów, eksperymentów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem