Komentowana treść: AmiTube 0.8
[#1] Re: AmiTube 0.8
Zaczyna to nabierać jakiś kształtów. Tylko nie rozumiem skąd on mavte filmy tj. Adresy. Oglądałem parę filmów z działania ale to nie jest pokazane.
Jeśli wpisuje szukane hasło i on mi pokazuje znalezione pozycje z yt to spoko. Wtedy jeśli kliknę pozycje z listy to widzę miniaturę i mogę ją ściągnąć. Jeśli to tak działa to szacun.. Czyli appka do yt z możliwością pobrania filmu
[#2] Re: AmiTube 0.8

@mateusz_s, post #1

Odpalił po prostu maszynę, która to liczy i udostępnia więc ostrożnie. Jak będziemy przeginać, to wyłączy i tyle.
[#3] Re: AmiTube 0.8

@_arti, post #2

Jak się obrazi i wyłączy, można postawić swoją maszynkę: LINK
1
[#4] Re: AmiTube 0.8

@Mir3k, post #3

Aa czaje juz chyba,
[#5] Re: AmiTube 0.8

@Mir3k, post #3

O, fajne!
[#6] Re: AmiTube 0.8
Pobawiłem się trochę, przydałaby sie opcja ściągnięcia samego audio w formacie zjadliwym dla amigi. Już nawet mogłoby być to MP3, ale tego m4a AmigaAMP nie kuma.
[#7] Re: AmiTube 0.8

@Mir3k, post #6

Napisz do autora Ale podejrzewam, że to już byłby taki narzut, którego on nie miałby ochoty finansować.
[#8] Re: AmiTube 0.8

@_arti, post #7

no nie wiem, to akurat malo roboty, bo uzywa gotowcow:

Post-processing Options:
--audio-format FORMAT Specify audio format: "best", "aac",
"flac", "mp3", "m4a", "opus", "vorbis",
or "wav"; "best" by default; No effect
without -x

musialby tylko uruchomic inny player do mp3 zamiast do cdxl I tyle...
1
[#9] Re: AmiTube 0.8

@Mir3k, post #6

To może motywacja dla drugiej strony aby zrobić dekoder m4a dla Amigi.
Dlam mnie idea Super a tryb AGA+ to już coś.
[#10] Re: AmiTube 0.8

@Risc, post #9

no ale nie prosciej od razu pobrac z youtube wav'a ?:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem