Komentowana treść: K&A Plus #20
[#1] Re: K&A Plus #20
Ekstra, kupione już wczoraj ;) wersja elektroniczna przejrzana, teraz pozostaje czekać aż dojdzie wersja drukowana z dyskietką, może z tej okazji 1541-II wyciągnę z szafy :)
1
[#2] Re: K&A Plus #20
Wcześniej stare numery K&A Plus można było pobrać za darmo. Teraz tego nie widzę. Tak już zostanie?
[#3] Re: K&A Plus #20

@dziobas, post #2

Tak. Wydaje nam się, że 10 zł za numer w wersji cyfrowej to niedużo.

Za darmo będą wkrótce dostępne numery 1-5 w wersji cyfrowej.
[#4] Re: K&A Plus #20

@Drakon, post #3

Tak. Myślę, że 10 zł to nie jest dużo i warto wesprzeć autorów. Tylko wcześniej ściągnąłem numery 1-14 (chyba) za darmo. Teraz nie widziałem możliwości ściągnięcia i to mnie zdziwiło. Nie znalazłem na stronie żadnej informacji. Tak z czystej ciekawości. Dużo osób wspiera K&A?
[#5] Re: K&A Plus #20

@dziobas, post #4

Była informacja na oficjalnym fanpage w 2020 roku, zacytuję:

Szanowni Czytelnicy,
Zapewne zauważyliście, że nie opublikowaliśmy bezpłatnego PDF-a z 15-tym numerem naszego magazynu (pomimo wydania numeru oznaczonego cyfrą 16). Należy Wam się słowo wyjaśnienia. Otóż postanowiliśmy skończyć z bezpłatnym udostępnianiem naszego magazynu. Tworzenie i wydawanie magazynu na odpowiednim poziomie wymaga poniesienia pewnych nakładów finansowych. O czasie potrzebnym na jego stworzenie nawet nie wspominam. Zachęcam zatem Was do wspomagania nas poprzez kupowanie naszego magazynu (w wersji papierowej bądź elektronicznej), abyśmy mogli dalej wydawać magazyn. Postawmy sprawę jasno i bez owijania w bawełnę - jeśli nie będzie odpowiedniej sprzedaży, to magazyn po prostu padnie. A Wy, na zlotach retro, będziecie mogli powspominać "aaaa... Komoda Amiga - to był fajny magazyn, szkoda, że już nie wychodzi". Czy chcecie tego?



Tak z czystej ciekawości. Dużo osób wspiera K&A?


Nie znam szczegółowych statystyk, bo nie zajmuję się w redakcji marketingiem (jestem odpowiedzialny inne rzeczy), ale chyba sporo :). Za co oczywiście w imieniu całego zespołu dziękuję.

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2022 14:34:39 przez Drakon
[#6] Re: K&A Plus #20
nie znam statystyk które wydanie jest bardziej popularne lecz cyfrowa wersja powinna kosztować 19zł (dychę taniej niż druk). raz na kilka miesięcy kilkanaście zeta za POT Twórców. szacunek za poziom jaki trzymacie! szeroki uśmiech
[#7] Re: K&A Plus #20
Kupione choć z problemami .Polecam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem