Komentowana treść: Skillgrid 1.2
[#1] Re: Skillgrid 1.2
kogel mogel 7, podziwiam osoby ktore jaraja sie takimi grami szeroki uśmiech
[#2] Re: Skillgrid 1.2

@selur, post #1

Selur jak zwykle w formie... bardzo dobra gra.
[#3] Re: Skillgrid 1.2

@twardy, post #2

jak ktos sie nawciaga trawy to pewnie ma dobra jazde, ale ja tam do teraz nie wiem o co chodzi w tej grze szeroki uśmiech
[#4] Re: Skillgrid 1.2

@twardy, post #2

Selur ma według mnie rację. Dla mnie nieco dziwna ta grafika, trójwarstwowy efekt paralaksy to za dużo jak na moją psychikę.

Mogli zrobić "zwyczajną" grafikę jak w Deluxe Galaga lub np. tu:



Ostatnia aktualizacja: 23.04.2022 10:26:59 przez Hexmage960
1
[#5] Re: Skillgrid 1.2

@Hexmage960, post #4

Selur no trzeba zrozumieć zasady najperw ;)

Hex, to już Twój problem, sorry. Ta paralaksa jest świetnie wykonana, gra jest bardzo szybka.

Ogólniebto nie jest taka tradycyjna strzelanka, facet chciał zaproponować coś nowego i my się udało. Polecam spróbować więcej niż raz.

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2022 12:58:30 przez twardy
1
[#6] Re: Skillgrid 1.2

@twardy, post #5

Dobrze, to co napisałem to tylko i wyłącznie prywatna opinia. Cieszę się, że Ci się z kolei bardzo gra, grafika i animacja w tej grze podoba.

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2022 13:50:41 przez Hexmage960
[#7] Re: Skillgrid 1.2
Hmm... patrzę na gameplay... strzelania tu niewiele, bardziej gracz skupiał się na zbieraniu bonusów/power-upów ;)
[#8] Re: Skillgrid 1.2

@Hexmage960, post #4

" I kto to mówi" cz. IV. Plakat z niepublikowanej gry komputerowej, będącego zapisem miłosnych podbojów głównego bohatera XIII księgi "Pana Tadeusza" (suplement do dostania u każdej bibliotekarki ) Plakat wywołał swego czasu skandal na znanym portalu gier komputerowych PPA. Widzimy na nim poruszającego się wśród komórek jajowych strzelającego p*****. Brakuje dopisku 18+.



Ostatnia aktualizacja: 25.04.2022 13:00:25 przez KM_Ender
1
[#9] Re: Skillgrid 1.2

@selur, post #1

Nawet fajna gra. Mnie się podoba.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem