Komentowana treść: HippoPlayer 2.52
[#1] Re: HippoPlayer 2.52
Wreszcie można odpalić wiele scope`ów jednocześnie

2
[#2] Re: HippoPlayer 2.52
Wow! Tyle zmian i nowości a nawet nie można zapłacić za ten program...
1
[#3] Re: HippoPlayer 2.52

@MarX, post #1

zawsze można było. były dostępne jako osobne exeki :)
3
[#4] Re: HippoPlayer 2.52

@juen, post #3

Też głowę dam, że 27 lat temu odpalałem wszystkie hipkowe "skakajki" jednocześnie.
1
[#5] Re: HippoPlayer 2.52

@MDW, post #4

Też głowę dam, że 27 lat temu odpalałem wszystkie hipkowe "skakajki" jednocześnie.

Mi to gdzieś umknęło . Człowiek uczy się całe życie...
[#6] Re: HippoPlayer 2.52

@MarX, post #1

Spectroscope to ten nowy wizualizator?
Czy jest szybki tak jak autor pisał w instrukcji, czy zatyka system?
Czy próbowaliście odtwarzać .mp2 i cos robić innego?
Czytałem że jest kodek mp2 który bierze model z mp3 ale koduje .mp2, co dla słabszych konfigów byłoby dobre, no i format jest bardzo wymienialny z innymi platformami!!!
[#7] Re: HippoPlayer 2.52

@MarX, post #5

Człowiek uczy się całe życie...

Oj tak tak... Ja myślałem, że w moim wieku już niczego nie będę się musiał uczyć. A okazuje się, że chyba nawet więcej się uczę niż w czasach szkolnych. Męczące... Ale dzień odpoczynku się zbliża... szeroki uśmiech
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem