Komentowana treść: IBrowse 2.5.6
[#1] Re: IBrowse 2.5.6
Sprawdziłem na OS4.1 i na OS3.2 060
Szczerze mówiąc wydaje mi się że jest znacznie szybciej niż wcześniej.

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2022 20:12:09 przez mwb113
[#2] Re: IBrowse 2.5.6

@mwb113, post #1

Odniosłem identyczne wrażenie.
[#3] Re: IBrowse 2.5.6
Jest lepiej/szybciej ale niezbyt wiem jak niby mozna zalogowac na google/gmail. Mi wywala ze przegladarka... nie
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] Re: IBrowse 2.5.6

@mwb113, post #1

Jest fajnie szybko (na PPA) czy szybciej, trudno powiedziec- szkoda, ze ceny nadal taka kosmiczna dla niezarejestrowanych

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2022 20:00:15 przez BULI
[#6] Re: IBrowse 2.5.6

@BULI, post #5

.

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2022 20:48:33 przez BULI
[#7] Re: IBrowse 2.5.6
Madre de dios, ale to popierdziela. Chyba trzeba zaczac odkladac w skarbonce na pelna wersje. Komentarz pisany z 2.5.6 68k na prawdziwej amidze :)
[#8] Re: IBrowse 2.5.6

@fazior, post #7

Jeszcze przydało by się kodowanie polskich znaków, żeby nie tylko można było czytać z polskimi ogonkami (bo to już jest dzięki odpowiedniej czcionce), ale i pisać z polskimi ogonkami ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem