Komentowana treść: HippoPlayer 2.53
[#1] Re: HippoPlayer 2.53
dodanie możliwości dowolnego rozszerzania rozmiaru głównego okna programu

Trzy miesiące trucia i doczekałem się!
3
[#2] Re: HippoPlayer 2.53

@_arti, post #1

A to ciekawe. Nawet zastanawiałem się nad tym ponad ćwierć wieku temu dlaczego tego nie ma...
[#3] Re: HippoPlayer 2.53

@MDW, post #2

Z tego, co pisał Kari, to raz, że on się uczył pisać GUI wtedy a dwa - chodziło o to, by program zabierał jak najmniej miejsca więc w sumie później już tego nie ruszał, skoro działało... tj. dopóki nie zacząłem go cisnąć o to
3
[#4] Re: HippoPlayer 2.53

@_arti, post #3

Jak masz taką siłę perswazji to spróbuj namówić go na użycie nieproporcjonalnych fontów, bo mi się od długiego czasu nie udaje szeroki uśmiech
2
[#5] Re: HippoPlayer 2.53
Tak tylko dla przypomnienia dodam, że obszerny wywiad z autorem HippoPlayera znajduje się w bieżącym numerze Amiga Friendship
4
[#6] Re: HippoPlayer 2.53

@AmiClassic, post #4

Napisałem
[#7] Re: HippoPlayer 2.53

@_arti, post #6

OK
[#8] Re: HippoPlayer 2.53

@AmiClassic, post #7

U mnie nie da sie puscic dzwieku przez AHI, niezaleznie od wersji. Tez tak macie czy problem wystepuje tylko u mnie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem