Komentowana treść: Koniec RetroAmi
[#1] Re: Koniec RetroAmi
Trochu smuteczek. Kupiłem tam turbo, scandoubler i kilka pomniejszych rzeczy. Życzę zdrowia!
4
[#2] Re: Koniec RetroAmi
No i nie ma już najlepszego sklepu amigowego w naszym kraju.
W każdym razie, wszystkiego dobrego Panowie (a może i Panie).
3
[#3] Re: Koniec RetroAmi
Też smuteczek. Zostawiłem tam ładne, 25-letnie Volvo, kupując sprzęt do Amigi
[#4] Re: Koniec RetroAmi
a bedzie jakaś wyprzedaż?
1
[#5] Re: Koniec RetroAmi

@michal_zukowski, post #4

Raczej nie, bo jak napisałem logistycznie nie jestem w stanie sam ogarniać zamówień, a od przyszłego wtorku zostaję sam. Raczej - o ile nie znajdzie się ktoś, kto przejmie prowadzenie sklepu - rzeczy będę sprzedawał pojedynczymi partiami poprzez PPA/OLX/Allegro/AmiBay.

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2022 00:38:03 przez ITU
[#6] Re: Koniec RetroAmi

@ITU, post #5

Dzięki ITU za dobrą robotę! Same dobre wspomnienia z zakupów.
1
[#7] Re: Koniec RetroAmi
Szkoda. Też parę rzeczy w RetroAmi kupiłem.
[#8] Re: Koniec RetroAmi
Wielka szkoda, mam same dobre wspomnienia z zakupów.
Podziękowania i pozdrowienia
1
[#9] Re: Koniec RetroAmi

@Robo_G, post #8

Wielka szkoda. Trochę zakupów się zrobiło, same dobre doświadczenia. Zdrowia i powodzenia.
[#10] Re: Koniec RetroAmi
Też dziękuję za wsparcie dla amigowej braci.
Dużo zdrowia życzę!
1
[#11] Re: Koniec RetroAmi
Tylko nie to :(

Wielkie dzięki za ogromny wkład w nasz świat Amigowy i mój sprzęt :)
[#12] Re: Koniec RetroAmi
Wilka szkoda
Dzięki za świetną robotę OK
Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia ok, racjaOK
[#13] Re: Koniec RetroAmi
Wielka szkoda, dzięki za dotychczasowe działanie sklepu i przede wszystkim zdrowia!
[#14] Re: Koniec RetroAmi
koniec pewnej epoki, R.I.P. Pozostały już jedynie sklepy na allegro.
[#15] Re: Koniec RetroAmi
Tak jak napisałem w mailu do retroami, jeśli będzie taka chęć ze strony obecnych włascicieli, myślę, że byłbym w stanie zająć sie dalej sklepem.
12
[#16] Re: Koniec RetroAmi
Skonczyly sie czasy amigowego prosperity to i sklep sie zawija. Normalne prawa rynku.
[#17] Re: Koniec RetroAmi

@selur, post #16

Dlaczego się skończyły??

Wręcz przeciwnie!
[#18] Re: Koniec RetroAmi

@Mir3k, post #15

Jedna epoka się kończy, jest szansa by się zaczeła druga.

WIELKIE PODZIĘKOWANIE za wkład RETROAMI w Amigowy świat i ogromny szacunek dla prowadzących. Zawsze dobry kontakt w sprawie zakupionych produktów i w razie potrzeby pomoc. brawo!
[#19] Re: Koniec RetroAmi

@_DiskDoctor_, post #17

Moze dlatego, ze rynek juz sie przesycil a nowych posiadaczy Amig nie przybywa.
Kazdy ma po kilka/kilkanascie/kilkadziesiat Amig i po 10 kart turbo, ktore tak naprawde leza po szafach.
Z drugiej strony nikt normalny nie kupi starej karty za kilka tysiecy zl., po to zeby mogl se odpalac mp3 na Amidze.
Amigi tez juz nie schodza z rynku bo kosztuja tyle co porzadny Pecet.
Ogolnie ze wzgledu na drozyne i brak taniego zrodla sprzetu (wystawki z niemiec itp..) handelek bedzie sie kurczyl z dnia na dzien.
15
[#20] Re: Koniec RetroAmi

@selur, post #19

Z drugiej strony nikt normalny nie kupi starej karty za kilka tysiecy zl., po to zeby mogl se odpalac mp3 na Amidze.



Ja z przyjemnoscia kupie taka do A4k, jesli ktos chce sprzedac ;). Ale ja normalny nie jestem ;).
5
[#21] Re: Koniec RetroAmi

@Mokry, post #20

dla takich kilku Morkych, nikt nie bedzie przeciez trzymal calego sklepu nawet jakby kazdy Mokry kupil po dwie karty do Amigi 4000
6
[#22] Re: Koniec RetroAmi

@Mokry, post #20

ja w tym sklepie z 10k wydałem jak nie więcej OK

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2022 20:37:54 przez Dorian3d
4
[#23] Re: Koniec RetroAmi

@selur, post #19

tyle bredni w jednym poscie :) gratulacje!
5
[#24] Re: Koniec RetroAmi

@pawelini, post #23

To nie są brednie tylko stwierdzenie faktu. Emulatory zastępują stary sprzęt. Jakiś procent użytkowników kupuje emulator za 500-600 zł , jakiś procent ma Pc i Winuae i tyle w temacie. A że się znajdzie dwóch lub czterech Kowalskich którzy są w stanie wydać na A4000 25k to znikomy procent.
6
[#25] Re: Koniec RetroAmi
Po co to gdybanie i bezsensowne argumenty...napisali dokładnie dlaczego sklep zawiesza działalność i w sumie wszystko jasne.
2
[#26] Re: Koniec RetroAmi

@selur, post #19

Etatowi wieszcze końca ami-rynku. O co Wam tak naprawdę chodzi? Chcielibyście, żeby po Was był już tylko potop?

Warto zauważyć, że czasy nie zachęcają do trzymania kasy w tapczanie czy w innej psiej budzie, natomiast nic nie wskazuje na to, by na amigowych gratach można było wkrótce poważnie stracić. Myślę, że posiadacze nadwyżek chętnie będą teraz inwestować w rozmaite hobby.

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2022 14:35:35 przez Daclaw
[#27] Re: Koniec RetroAmi

@Daclaw, post #26

A o co to Tobie chodzi ?
Przeszkadza Ci inny punkt widzenia niz Twoj czy co ?

skonczyly sie czasy kiedy mozna bylo kupic za 100 zl i sprzedac za 500 zl... proste?
teraz trzeba samemu kupic za 500zl... a nie da sie juz sprzedac ot tak za 700zl, bo za drogo... malo kto kupi wiec caly rynek powoli sie zwija

a to ze w szafach lezy jeszcze tysiace nieuzywanych Amig.. co z tego, sam mam kilkanascie i nie sprzedam za pol darmo, o co to to nie... ale na pewno tez nowych nie kupie w cenie Mercedesa ok, racja
10
[#28] Re: Koniec RetroAmi
Wielka strata, w Amigowym małym świecie. Dużo zdrowia życzę. Dziękuję za zawsze miłą i profesjonalną obsługę.
[#29] Re: Koniec RetroAmi

@ITU, post #5

Dziękuję za kartę do mojej Ami 600

Pozdrawiam
Piotrek
[#30] Re: Koniec RetroAmi
Wielka szkoda ... Powodzenia!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem