Komentowana treść: AmiSSL 5.4
[#1] Re: AmiSSL 5.4
Nie zaleca się aktualizacji tej wersji ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa wykryte niedawno w OpenSSL 3.0.6. Lepiej pozostać przy AmiSSL 5.3 i poczekać na kolejne wydanie oparte zapewne na przyszłej już poprawionej odsłonie OpenSSL.
3
[#2] Re: AmiSSL 5.4

@MUFA-amigaone-pl, post #1

A jest sie czego bać na OS3.x?
3
[#3] Re: AmiSSL 5.4

@Norbert, post #2

Ataku hakerów Putina
2
[#4] Re: AmiSSL 5.4

@Norbert, post #2

[#5] Re: AmiSSL 5.4

@MUFA-amigaone-pl, post #4

Nic strasznego tam nie napisali.
A nowa wersja przynosi więcej pozytywnych zmian, o których wspomniano w newsie.
1
[#6] Re: AmiSSL 5.4

@Norbert, post #5

Jasne, przyjmuję Twoją argumentację. To jest wszak każdego indywidualna decyzja czy coś jest "straszne" czy nie i co instalować a co nie. Ja tam poczekam z aktualizacją do AmiSSL 5.5.
[#7] Re: AmiSSL 5.4

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Nie zaleca się aktualizacji tej wersji ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa wykryte niedawno

Tymczasem podążyłem za linkiem i przeczytałem sam:

The regression is not thought to have security consequences.

Kto ma rację?
[#8] Re: AmiSSL 5.4

@Norbert, post #2

Ktoś może wykraść stan gry z „The Settlers” albo pieczołowicie przygotowaną ikonę partycji systemowej.
7
[#9] Re: AmiSSL 5.4

@MDW, post #8

O tym nie pomyślałem. szeroki uśmiech
Poczekam jednak do wersji AmiSSL 5.5.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem