• Opis

Kolejni twórcy muzealni.

Jakub i Maja - wiek (nie chcieli powiedzieć 🤣). Popołudniowa tura w muzeum (29.10.2022)

Halloween

zamieścił: yugorin

data: 2022.10.29 17:23

kategoria: Rysunki / yugorin

rozdzielczość: 640x256

odsłon: 26

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Halloween
Jakaś chłodna i zdolna jednostka się wam trafiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
[#2] Re: Halloween

@Ralpheeck, post #1

:) W muzeum wszyscy są zdolni :P Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że goście wpadają na "chwilkę". Czasami to 20 minut, czasami 2 godziny, ale obrazek powstaje w mgnieniu oka, żeby zdążyć jeszcze pobawić się na innych maszynach.
[#3] Re: Halloween
a do czego służą te cycki i czemu z nich kapie woda?
bo to po lewej to wiem, w jueseju mają takie skrzynki pocztowe. Choć one przeważnie stoją prosto, a nie wygięte.

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2022 18:56:39 przez snajper
[#4] Re: Halloween

@snajper, post #3

To nie są...., to są oczy, które płaczą, gdy widzą taki prostacki komentarz, pod rysunkiem dziecka.
[#5] Re: Halloween

@karolb, post #4

jeśli to są oczy, to tak średnio wyszły. Bardziej przypominają cycki.


nie rozumiem, czemu je wykropkowałeś. Jest kot, są dwie krowy i skrzynka pocztowa, bo to podwórko. Krowom widać tylko cycki, bo jest noc, a one stoją w oborze, gdzie pali się światło i tylko kawałek okna jest uchylony. Nadal nie rozumiem, czemu z nich kapie woda, ale to pewnie jakaś głębsza alegoria i tylko moja ignorancja może tłumaczyć niezrozumienie przekazu.

a w ogóle skąd wiesz, że to rysunek dziecka? Przecież nie powiedzieli, ile mają lat.

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2022 01:00:44 przez snajper
[#6] Re: Halloween

@snajper, post #5

poprawka. To jednak nie jest skrzynka pocztowa, tylko rasowy wompierz. ok, racja 🧛 Proszę wybaczyć moją pomyłkę, po prostu logika przemawiająca za wyświetlaniem ułamka obrazka, dopóki się w niego nie kliknie, mnie przerasta.
propsy za wompierza. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem