Komentowana treść: IBrowse 2.5.7
[#1] Re: IBrowse 2.5.7
Ale link do pobrania i tak od wczoraj nie dziala, wiec nie mozna sprawdziç :)
1
[#2] Re: IBrowse 2.5.7

@superbonio, post #1

juz smiga, przyspieszenie 1000000%
zartuje, ale link dziala :)
[#3] Re: IBrowse 2.5.7

@juen, post #2

Na Os 4.1 dostaje guru 03 koniec
[#4] Re: IBrowse 2.5.7
Ponieważ się przesiadam, mam pytanie do użytkowników iBrowse pod procesor 060.

Czy rzeczywiście jest zauważalny wzrost komfortu użytkowania?
[#5] Re: IBrowse 2.5.7
To ja napiszę coś śmiesznego.

Często marzy mi się, że obok tego dzisiejszego internetu (który wymaga 8 rdzeni w CPU do pokazania obrazka z podpisem) istniał też taki oparty na technologiach z przełomu wieków. Na prostym HTMLu, bez bajer. Na pewno nie byłoby tam tych wszystkich webowych aplikacji, cudów, które niektórym zastępują wręcz programy natywne, nie byłoby żadnych bankowych stron, społecznościówek, video... Ale poruszanie się po tak prostych stronach przy prędkościach dzisiejszego internetu byłoby niesamowite. szeroki uśmiech Stuprocentowe skupienie na treści tekstowo-obrazkowej. Nic więcej, żadnych "ułatwień", "udogodnień". Tylko ja, prosta stara przeglądarka i treść w plikach HTML, które są załadowane i wyświetlone zanim mięsień palca zdąży się rozkurczyć po naciśnięciu myszą odnośnika. A pasek zajętości RAMu nie drgnąłby nawet o jeden pixel.

Już można przestać się śmiać.

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2022 17:01:39 przez MDW
14
[#6] Re: IBrowse 2.5.7

@MDW, post #5

Irytujący jesteś panie kolego.
[#7] Re: IBrowse 2.5.7

@Jacol, post #6

Taka już moja rola tutaj. Gdy piszę o NG to jest źle, bo za mało retro. Gdy teraz chwałę retro-internet to też źle. Do czasu aż wymyślę jeszcze inną drogę, proponuje użyć fajnej opcji dostępnej na PPA - ignorowanie irytujących ludzi. Funkcja ta idealnie się do tego nadaje. Można wciągnąć mnie na swoją prywatną czarną listę i ami-życie od razu robi się lepsze.
8
[#8] Re: IBrowse 2.5.7

@MDW, post #5

Jeden obrazek = tysiac slow:

1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem