• Opis

zamieścił: SimonGK

data: 2022.11.13 15:54

kategoria: Sprzęt / SimonGK

rozdzielczość: 1600x1804

odsłon: 109

komentarzy: 12

Ocena użytkowników: 4.5 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: FDD3x
Jak to w środku zamontowałeś? Zrobiłbyś zdjęcie?
[#2] Re: FDD3x
W koncu grajac w Mortala nie trzeba bedzie wachlowac dyskietkami
[#3] Re: FDD3x

@Ralpheeck, post #1

Użyłem trzech stacji od PC Teac. Adaptery na allegro ktoś sprzedawał jakiś czas temu. Postaram się wrzucić zdjęcie ponźniej.
[#4] Re: FDD3x
Świetna robota. Jak zrobiłeś obudowę? Wygląda obłędnie.
1
[#5] Re: FDD3x

@jaster, post #4

Jeszcze lepiej, gdyby dodać funkcję na duplikowania górnego dysku na dwa poniżej. Ciekawe czy byłoby do ogarnięcia.
[#6] Re: FDD3x

@Ralpheeck, post #5

Szymon, chyba się Dorianowi nie spodobało kadrowanie, bo masz 1 z każdego zdjecia
[#7] Re: FDD3x

@jaster, post #4

Cięte laserem i pospawane TIG'iem. Malowane proszkowo.
[#8] Re: FDD3x

@Ralpheeck, post #6

Pewno chodzi o gabaryty. Sporo miejsca zajmie na biurku.
[#9] Re: FDD3x
dobre !! bardzo dobre
1
[#10] Re: FDD3x
Po co dodatkowe zasilanie jeśli ono dostępne jest na złączu Amigi?
[#11] Re: FDD3x

@Norbert, post #10

Cześć,
Db23 ma obciążalność na 5V tylko 250ma z tego co znalazłem. Może byłoby OK ze stacjami które korzystają z 12V. Użyte stacje potrzebują tylkob 5V, także na pewno 3 brałyby ponad 1A.
[#12] Re: FDD3x

@SimonGK, post #11

Stacje nie pracują jednocześnie, więc obciążenie jest ograniczone.
Nigdzie nie znalazłem infomacji że do Amigi nie wolno podłączać trzech zewnętrznym stacji 3.5cala.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem