Komentowana treść: Amiga NG Cover DVD #1
[#1] Re: Amiga NG Cover DVD #1
Czy możliwa jest wysyłka poza Polskę? Konkretnie do UK?
[#2] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@BuLa, post #1

Jest możliwa. Czy opłacalna - nie wiem, ale możliwa. Zaraz sprawdzę cennik.
[#3] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@recedent, post #2

Poczta Polska to koszt zbliżony do paczkomatu. Tak sądzę. Niedawno wysyłałem listopaczki do Irlandii i do USA I ceny to kolejno 15 i 20zl. Tutaj poczta polska ma bezkonkurencyjne ceny...
[#4] Re: Amiga NG Cover DVD #1
Czy jest możliwość zakupu obrazu ISO tej płyty?
[#5] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@juen, post #3

Masz rację. PP do Wielkiej Brytanii za polecony priorytet wychodzi jakieś 20 PLN przy masie paczki 50-100 g. Tragedii nie ma.

Co do sprzedaży samego ISO... Rzecz jest aktualnie dyskutowana w redakcji.
[#6] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@juen, post #3

Pytanie tylko jaka jest gwarancja, że dojdzie.
[#7] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@mailman, post #6

Albo raczej co dojdzie...
[#8] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@mailman, post #6

Hmm przy poleconych prawie 100procentowa...zanim wyrosły paczkomaty wszędzie to korzystałem jako firma z poczty polskiej i co do doręczeń to nie mam zastrzezen

Prawie zawsze przesyłałem dość kruche rzeczy i pakując to odpowiednio to dochodziły w całości. Myślę, że na poczcie są paczki mniej narażone na rzucanie przez to, że w dużej mierze śmigają pociągami

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2022 13:23:21 przez juen
1
[#9] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@juen, post #8

ja już dziś odebrałem swoją płytę dzięki
[#10] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@juen, post #8

Ja nie mam takich doświadczeń. Wypisałem się z tej instytucji i każdemu to samo doradzam. Moze mam pecha, ale w mojej okolicy ludzie też narzekają. Jedyne co od nich do mnie dociera, to listy ZPO, bo normalnej alternatywy póki co nie ma.
1
[#11] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@mailman, post #10

To chyba rzeczywiście masz "ciekawą" obsługę pocztową w okolicy, bo ja nieraz wysyłałem za granicę, również do UK i dostawałem również z UK i owszem zdarzało się "zawieszenie" przesyłki, czyli np przez 10 dni nie wiadomo nic było o przesyłce, ale, to był margines, ale żadna przesyłka mi nie przepadał, ani nie została uszkodzona (ale ja raczej zawsze pakuje pancernie) ok, racja
1
[#12] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@BULI, post #11

W 2018 roku utopiłem przez ich usługi dostarczania przesyłek z zagranicy prawie 1500 PLN. Reklamacje nic nie dawały, choć nie ukrywam, że po jednej z reklamacji (która została odrzucona) "nagle", po 3 miesiącach, jedna z zaginionych przesyłek do mnie dotarła. Priorytetowe listy (jakieś rachunki) wysłane do mnie np. w 8 dnia miesiąca (data stempla) przychodziły w okolicy 25-30 dnia miesiąca lub wcale. Oddając jednak sprawiedliwość - mniej więcej od 6 miesięcy priorytety przychodzą po 3-4 dniach. Podejrzewam, że to jakiś efekt skarg lub interwencji. Pobudowało się tutaj w mojej okolicy trochę nowych osiedli i może jakiś "dygnitarz" nie otrzymał przesyłki i przestali moją dzielnicę olewać. U mnie zaufania jednak nie odzyskają.
[#13] Re: Amiga NG Cover DVD #1
Taka drobna uwaga do wszystkich, którzy kupili krążek - jesteśmy bardzo ciekawi Waszych spostrzeżeń na temat zawartości, struktury itp. Wasze uwagi pozwolą nam ulepszyć produkt przy (ewentualnych) kolejnych wydaniach.
[#14] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@recedent, post #13

hmm.. raz otwarty produkt przestaje być koszerny...
Muszem to przemyśleć.. bo póki co ładnie się prezentuje w ramce.
1
[#15] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@MaaG^dA, post #14

Jakby co to zostało mi jeszcze trochę oryginalnie zafoliowanych :)
[#16] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@mailman, post #12

U mnie zaufania jednak nie odzyskają.


Ooo, a ja sądząc po ksywie przypuszczałem że być może jesteś pracownikiem tejże instytucjiszeroki uśmiech
[#17] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@recedent, post #2

Brakuje plików w katalogu akwarium - chyba, że nie widzę.
Szkoda że nie wrzucono wszystkich numerów gazetki AmigaNG jako prezentu świątecznego.
[#18] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@Amig_OS, post #17

Nie ma być katalogu akwarium. Ja na swojej płytce go nie mam. Co do "prezentu świątecznego". To nie jest płyta na święta żeby oczekiwać takich rzeczy, ISO zostało zamknięte dużo wcześniej. Tym tokiem mogliśmy wrzucić kolędy śpiewane przez 'recedenta' bo mieliśmy. Niemniej i tak dołożyliśmy te gazetki, bo było dużo wolnego miejsca na płycie. Ciężko mi powiedzieć co się stało. Wygląda na to, że masz płytkę ze starego obrazu ISO. Ustawiłem w sklepiku "brak towaru" żeby uniemożliwić zakup do czasu wyjaśnienia sprawy.
Bardzo cię przepraszam za zaistniałą sytuację.
[#19] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@adam_mierzwa, post #18

Trochę źle się wyraziłem z tym katalogiem.
Miałem na myśli artykuł o akwarium, który ma pusty katalog "rybki".
Nie ma tam zdjęć ani filmików.

d:\Truman Burbank\rybki\
[#20] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@Amig_OS, post #17

Tak, wygląda na to że w wyniku błędu ludzkiego (a konkretnie - mojego) do produkcji trafiła starsza wersja pliku ISO. Bardzo przepraszam wszystkich poszkodowanych.

Jesteśmy w trakcie produkcji drugiej partii płytek (ale to chwilę potrwa, bo mamy przerwę świąteczną).

Wszyscy, którzy zakupili płytkę wcześniej będą mogli otrzymać nowy egzemplarz i/lub dostęp do ISO bez żadnych dodatkowych kosztów.

Rzekłem.
1
[#21] Re: Amiga NG Cover DVD #1

@recedent, post #20

Na nowym ISO mam już dostępne PDFy z gazetką AmigaNG - o to mi chodziło :)

Niestety rybek brak :(

Dalej katalog jest pusty:

d:\Truman Burbank\rybki\


Ostatnia aktualizacja: 24.12.2022 14:25:37 przez Amig_OS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem