• Opis

Wspominałem, że miałem pomysł na klon Boulder Dasha na bazie silnika gry Magazyn. Otóż przygotowałem mały koncept graficzny, który ten pomysł dość dobrze obrazuje. Niedługo będę miał więcej czasu na programowanie na Amidze.

Do gry Blaster przygotowałem cały scenariusz, ale coś nie mam jeszcze pomysłu na grafikę.

zamieścił: Hexmage960

data: 2022.12.20 04:04

kategoria: Rysunki / Hexmage960

rozdzielczość: 628x439

odsłon: 70

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 3.7 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Klon Boulder Dasha - koncept
Sam sie sklonuj szybciej skończysz magazyniera.
1
[#2] Re: Klon Boulder Dasha - koncept

@Dorian3d, post #1

Spoko. Zaczarowana kopalnia bazuje na silniku Magazyniera. Chciałbym wydać obie gry - klon Sokobana i Boulder Dasha (później być może też reedycję mojego Robbo).

Do gry będą dodane m.in. ogniki, jak w oryginale "Firefly" - ale jak na Amigę przystało - w ładnej, kolorowej oprawie i animacji.
[#3] Re: Klon Boulder Dasha - koncept


od razu zapytam: co robią diamenty zielone, co czerwone, a co niebieskie, oraz kiedy premiera?
1
[#4] Re: Klon Boulder Dasha - koncept

@snajper, post #3

Zielone to... lesne babole, czerwone to spalone babole a niebieskie to babole królewskie pomysł
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem