Komentowana treść: Rave 1.6
[#1] Re: Rave 1.6
Daniel Jedlicka

Ciekawe czy gość ma świadomość, że ma nazwisko w formie żeńskiej?
[#2] Re: Rave 1.6

@BULI, post #1

Pewnie pochodzi z Czech, a u nich wiele nazwisk konczy sie na "a".
[#3] Re: Rave 1.6

@BULI, post #1

Ech..."amigowcy".

Daniel jest Czechem, często odwiedza ppa.pl i prowadzi świetnego bloga, w którym bardzo fajnie opisuje (nie tylko) swoje amigowe przygody.
Szczerze polecam uwadze - tak jak kompletnie nie obchodzą mnie pistamigowe systemy, tak blog Daniela jest wprost fenomenalny.Rear Window - Daniela. Nie Hitchcocka ;)

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 18:01:30 przez michalmarek77
[#4] Re: Rave 1.6

@michalmarek77, post #3

Ja nie znam wszystkich programistow swiata. Tym bardziej, ze Amiga OS4.x uzywam bardzo malo (raz na kilka miesiecy wlacze w WinUAE i to tyle).
Sentyment mam tylko do Amig klasycznych z m68k, a nie do maszyn z PPC (nigdy ich nie posiadalem i jakos nie ma tam interesujacego mnie softu).
[#5] Re: Rave 1.6

@powerzx, post #4

@michalmarek77 No rzeczywiście całkiem przyjemny blog OK

Mam kuzyna w Czechach i gdy się czasem spotkamy to zawsze jest śmiech z językowych "wpadek" po jednej i drugiej stronie

@powerzx Ja mam sentyment do PPC jak i 68k, ale do PPC pod systemem 3.x + WarpOs.
Nie mniej jednak lubię sobie poczytać a czasem poklikać w Os4.1 lub MOS ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2023 07:34:30 przez BULI
[#6] Re: Rave 1.6
Jak tak dalej intensywnie będzie szedł rozwój Rave, to dorówna możliwościom Audacity.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2023 07:43:56 przez amikoksu
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem