Komentowana treść: HippoPlayer 2.57
[#1] Re: HippoPlayer 2.57
Ech, a jeszcze nie zdążyłem 2.56 zainstalować nawetszeroki uśmiech
[#2] Re: HippoPlayer 2.57

@alt_, post #1

wstyd
1
[#3] Re: HippoPlayer 2.57

@alt_, post #1

Hańba
1
[#4] Re: HippoPlayer 2.57

@alt_, post #1

halucynacje i śmierć z niedożywienia
2
[#5] Re: HippoPlayer 2.57
Jeżeli Hipek zacznie obrastać w kolejne funkcje to czy nie przestanie być lekkim, zgrabnym odtwarzaczem dla najsłabszych konfiguracji? Ja oczywiście jestem za dodawaniem funkcji ale nie wiem czy o to chodzi w Hipku. Zwłaszcza, że dzisiaj konfig A500 1MB wrócił do łask i według niektórych jest jedyną prawdziwą Amigą.

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2023 00:37:52 przez MDW
[#6] Re: HippoPlayer 2.57

@MDW, post #5

Zawsze przecież zostają stare wersje.
1
[#7] Re: HippoPlayer 2.57

@MDW, post #5

Nie sprawdzilem ale zapytam: a czy obsluga AHI zostala poprawionya dla wyzszych wersji tego dewajsa czy dalej tylko 4.xxx jest obslugiwany?
1
[#8] Re: HippoPlayer 2.57

@_arti, post #6

Nooo w sumie racja.
Jeżeli ktoś jest tak bardzo retro to używa wersji retro. Poprawki nie są potrzebne, bo system nie jest aktualizowany, a starsze wersje działały dobrze.
[#9] Re: HippoPlayer 2.57

@Phibrizzo, post #7

Oj nie wiem. Hipka nie odpalałem od 2003.
[#10] Re: HippoPlayer 2.57

@MDW, post #8

Jeżeli ktoś jest tak bardzo retro to używa wersji retro. Poprawki nie są potrzebne, bo system nie jest aktualizowany, a starsze wersje działały dobrze.

Ale z tego co kojarzę, w DNA hippcia zapisane jest że ma działać na stockowej A500, więc te wszystkie nowe ficzery służą raczej "utylizacji" zasobów bardziej rozbudowanych konfiguracji
[#11] Re: HippoPlayer 2.57

@MarX, post #10

Jeżeli tak jest to znaczy, że Hipcio jest całkiem zgrabnie napisany od strony architektury. Na klasyku zawsze lubiłem ten playerek. Zanim nastała era mp3 to właściwie spokojnie mógłbym go sobie wrzucić do WBStartup, bo niemal zawsze go uruchamiałem po starcie Amigi. szeroki uśmiech
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem