Komentowana treść: Tank Mouse dostępna do kupienia
[#31] Re: Tank Mouse dostępna do kupienia

@Krashan, post #11

Doszły dwie myszki, wyglądają super .
Są pokryte taką lekką gumą a co idzie za tym za 2 lata ta guma się przyklejać do ręki będzie.
Przerabiałem to z dyskami i myszkami innej firmy.
Można gumę zmyć IPA /
[#32] Re: Tank Mouse dostępna do kupienia

@Dorian3d, post #31

To samo w padzie Logitecha
[#33] Re: Tank Mouse dostępna do kupienia

@Dorian3d, post #31

Są pokryte taką lekką gumą a co idzie za tym za 2 lata ta guma się przyklejać do ręki będzie.

Mam awers do sprzętów tak wykonanych, nie mam pojęcia po co pokrywać sprzęt tak nietrwałą powłoką. Jednak z ciekawości myszkę kupię, jeśli tylko będą dostępne. W tej chwili nie jest dostępny żaden model. Osobiście często używam z Amigą myszy optycznej Apple A1152, super trwała, kiedyś kupiłem kilka sztuk po 29 zł./szt. jeśli dobrze pamiętam. Oczywiście przewodowa, gdyż najbardziej praktyczna z mojego punktu widzenia.
1
[#34] Re: Tank Mouse dostępna do kupienia

@nowy80, post #33

Ja miałem tak na dysku zew i na wielu innych rzeczach da to się usunąć w prosty sposób.
1
[#35] Re: Tank Mouse dostępna do kupienia
Testował już może ktoś ten dołączony adapter USB z inną myszką?
[#36] Re: Tank Mouse dostępna do kupienia

@sq7bti, post #35

Testował już może ktoś ten dołączony adapter USB z inną myszką?

Testowałem, bardzo sprawnie działa. Nakręciłem krótki materiał, jak poniżej :)
2
[#37] Re: Tank Mouse dostępna do kupienia

@nowy80, post #36

W którym momencie tego filmiku pokazujesz test innej myszki podłączonej do adaptera USB/DE9 ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem