Komentowana treść: Wayfarer 5.2
[#1] Re: Wayfarer 5.2
Jak zwykle słabo i jak zwykle żartuję.
Szacun na 128%.

Gdy coś dziubię pod MOSem to właściwie już nie sięgam do komputera/smartfona leżącego obok żeby czegoś poszukać, coś sprawdzić. Wayfarer się sprawdza.
Ale warto dodać, że siedząc na MOSie raczej nie szlajam się po facebookach, youtubach czy twitterach. To jest zwykle czas ciekawszych zajęć.

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2023 09:14:48 przez MDW
9
[#2] Re: Wayfarer 5.2
Wersja 5.3 jest już dostępna.
3
[#3] Re: Wayfarer 5.2
Jeju! Nie "nadanżam"
[#4] Re: Wayfarer 5.2
Kto aktualizuje do co drugiej wersji? Przyznać się!

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2023 17:23:07 przez MDW
2
[#5] Re: Wayfarer 5.2

@MDW, post #4

No to ... ja jeszcze nie zainstalowałem w ogóle. jakoś była przerwa, no i aktualizacja systemu z 3.13.
1
[#6] Re: Wayfarer 5.2

@KM_Ender, post #5

Tez tak mam z MOSem.
Jak wyszedl 3.0 to kupilem PB. Pozniej wyszedl 3.1. Hurraaa juz instaluje.
Ledwo to zrobilem wyszedl 3.2. Hura.
Patrze na nastepny dzien a tu 3.3. Mysle: "Eeee, nie za szybko? Poczekam."
I dobrze zrobilem bo pozniej wyszedl 3.4, 3.5... i juz mamy 3.18.
Zaraz sie okaze ze jutro wyjdzie 3.19 bo zapomnieli cos_tam.library albo jest blad w trololo.device.
Nie ze mna te numery... Bruner.




Ostatnia aktualizacja: 20.05.2023 10:12:30 przez Phibrizzo
1
[#7] Re: Wayfarer 5.2

@Phibrizzo, post #6

No ale to się tylko cieszyć trzeba, że wychodzi. To jest taki nasz "cud nad wisła"... eeee, to znaczy "cud nad startup-sequence".
Prędzej czy później czekają nas czasy gdy przestanie wychodzić i wtedy wcale nie będzie lepiej. A rozwijanie tak złożonego projektu to w komercyjnych warunkach byłaby robota na spokojnie 30-osobowy całoetatowy zespół.
1
[#8] Re: Wayfarer 5.2
Czy ktoś odpalił może Dokumenty Google albo Office 365 na G5? Pomijam szybkość działania. Jeśli tak to jak przedstawiał się Wayfarer?
[#9] Re: Wayfarer 5.2

@MDW, post #4

Ja
A nawet z większą przerwą, na G5 z Morphosa 3.5 na 3.13, potem na 3.17. Teraz już mam 3.18 na USB i po raz pierwszy spróbuje tak.

MiniMaca mam bardziej na bieżąco

Wayfarera ściągam od razu, trochę leży zanim zainstaluję, i w międzyczasie okazuje się że jest nowa wersja

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2023 12:24:10 przez Skotos
2
[#10] Re: Wayfarer 5.2

@waldiamiga, post #2

5.4 juz na polkach
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem