Komentowana treść: AmiSSL 5.9
[#1] Re: AmiSSL 5.9
to sie powinno samo aktualizowac ;)
2
[#2] Re: AmiSSL 5.9

@juen, post #1

Ale my mamy już jedyny słuszny system co się sam aktualizuje, ten jest taki jaki być powinien! :D
2
[#3] Re: AmiSSL 5.9
Chyba na razie na Aminecie tego jeszcze nie ma. Link z newsa póki co nie prowadzi do żadnego archiwum, ani też w recentach Aminetu tego nie widzę. Jak by ktoś chciał pobrać już teraz, to jest na OS4Depot (w chwili gdy piszę te słowa jeszcze nie w recencie, a w sekcji uploads), oczywiście w instalator znajdujący się w archiwum obok wersji AOS 4 pozwala też na wybranie instalacji dla AOS 3.
2
[#4] Re: AmiSSL 5.9

@MUFA-amigaone-pl, post #3

Na Aminecie za chwilę będzie a tymczasem

Wersja OS3

Wersja OS4
[#5] Re: AmiSSL 5.9
Amigowy świat szybko reaguje. Dzisiaj widziałem na macOS, że "brew upgrade" zrobiło mi updaet openssl, tutaj widzę wersje dla AmigaOS3, AmigaOS4 i jest też już hotfix openssl dla MorphOS 3.18.
3
[#6] Re: AmiSSL 5.9

@MDW, post #5

No Piru z MorphOS Team ma faktyczny wpływ na rozwój openssla więc wiadomo, że wersja morphosowa będzie zawsze aktualna.
5
[#7] Re: AmiSSL 5.9

@michal_zukowski, post #6

No właśnie słyszałem, że to jest człowiek od tych spraw. To taki nasz człowiek w bezpiece.
3
[#8] Re: AmiSSL 5.9

@MDW, post #7

No nawet się nieraz przebija do polskich mediów:
https://kapitanhack.pl/2022/10/18/nieskategoryzowane/problemy-z-szyfrowaniem-od-microsoftu/

nie licząc zagranicznych:
https://hub.packtpub.com/35-year-old-vulnerabilities-in-scp-client-discovered-by-f-secure-researcher/

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2023 22:32:24 przez michal_zukowski
3
[#9] Re: AmiSSL 5.9

@michal_zukowski, post #8

Człowiek - kosmos.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem