Komentowana treść: RNOXfer 1.4
[#1] Re: RNOXfer 1.4
Super ! z poprzedniej wersji dla 68k jestem bardzo zadowolony ;)
Kawał dobrej roboty.
2
[#2] Re: RNOXfer 1.4

@mikecios, post #1

Ja też sobie chwalę ten program. Chociaż trochę ociężały na 68k to daje radę.
[#3] Re: RNOXfer 1.4

@mikecios, post #1

Moja kumpela ze Skawińskiej Grupy Userów Amigi też sobie ten soft chwali, zarówno na A4000/060 jak i A1200/060.
[#4] Re: RNOXfer 1.4
To fakt, panuje opinia że programy "hollywoodzkie", to jest takie XXI wieczna odmiana oprogramowania amosowego o znikomej wartości. Jednak akurat RNOXfer jest jednym z kilku przykładów na to że Hollywood można napisać porządny program, wobec którego cała amigowa konkurencja napisana np. w C może się schować.
1
[#5] Re: RNOXfer 1.4

@waldiamiga, post #3

Akurat u mnie lata na 030 i jest naprawdę znośnie.
[#6] Re: RNOXfer 1.4

@mikecios, post #5

programik bardzo dobry, używam. jedyny minus to przydługie uruchamianie (ze wzgledu na Hollywood) nawet na V1200. Ale polecam - coś jak Filezilla.
Ale AmiFTP też bardzo dobry - i odpala sie od razu.
[#7] Re: RNOXfer 1.4

@mateusz_s, post #6

Zainstalowałem , dorzucilem amissl 5 i chodzi świetnie ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem