Komentowana treść: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)
[#1] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)
Autorska biblioteka wspiera najnowsze porty gier dla AmigaOS4.
HunoPPC osobiście zaprezentuje je na AmigaOne X5000 i karcie graficznej RadeonRX580 na imprezie Amiga38.

-----------
Yes i work on Doom3 Quake4 and Prey games.
I présent this at Amiga38

HunoPPC
-----------

Prey:



Quake4:



Doom3:



Ostatnia aktualizacja: 01.10.2023 12:43:01 przez Amig_OS
[#2] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@Amig_OS, post #1

To ja na piszę coś co pewnie rozbawi kilka osób. Do momentu przeczytania komentarza Amiga_OS nie wiedziałem, że powstało coś takiego jak Quake 4. szeroki uśmiech Faktycznie zupełnie się nie orientuję w grach powstałych po 2000 roku...
2
[#3] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@MDW, post #2

Też się zdziwiłem, że jest Q4, tego Preya kiedyś kupiłem, przeleżał w szafie z 10 lat i postanowiłem na urlopie uruchomić starego pieca, na którego Microsoft się wypiął i interneta razem z nim. ( a .uj im w d..ę ). Pograłem kilka godzin i nie wiem do dzisiaj co w tej grze było fajnego. Dno zupełne. Dobrze, że miałem piwo na pocieszenie.
[#4] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@koczis, post #3

Ja do wczoraj nie wiedziałem o istnieniu „Prey”. Ale akurat 2 dni temu Archon zrobił o tym film. Gra wygląda na colkiem zgrabną. Chociaż ja pewnie nie potrafiłbym grać. Tak jak w każdą dużą grę z XXI wieku.

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2023 19:22:09 przez MDW
[#5] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@MDW, post #4

Film przypomniał mi co mnie odrzuciło od tej gry. W "Boulder Dash" było więcej akcji i misje były bardziej logiczne.
[#6] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@koczis, post #5

Oj… nielogiczne misje to nie brzmi dobrze.
[#7] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@MDW, post #6

Jedna z lepszych gier tamtych czasów, a tu przyłazi koczis i opowiada banialuki, że to dno zupełne. Nic tylko brechtać
[#8] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@Amig_OS, post #1

HunoPPC osobiście zaprezentuje je na AmigaOne X5000 i karcie graficznej RadeonRX580 na imprezie Amiga38.

Gier na Amiga 38 Germany będzie zapewne więcej, bo oprócz Huna, także Hyperion powinien co nieco zaprezentować.
3
[#9] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@MUFA-amigaone-pl, post #8

Gier na Amiga 38 Germany będzie zapewne więcej, bo oprócz Huna, także Hyperion powinien co nieco zaprezentować.

Nie wiedziałem, że Hyperion nadal portuje gry dla AmigaOS4/PPC.
[#10] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@MDW, post #9

Może wcale nie chodzi o AmigaOS4/PPC tylko o klasyka? pomysł
3
[#11] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@recedent, post #10

Nawet mi to nie przyszło do głowy. NIe wyobrażam sobie Friedenów rzeźbiących w assemblerze jakieś hity z wykorzystaniem Blittera.
[#12] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@MDW, post #11

Sterowniki 3D do Radeonów na klasyka.
1
[#13] Re: libEGL wrapper 0.7.21 (beta)

@MDW, post #9

MagicSN portuje na os4
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem