Komentowana treść: AmigaGPT 1.2.0
[#1] Re: AmigaGPT 1.2.0
No w końcu 3.9 OK
2
[#2] Re: AmigaGPT 1.2.0


to se poużywałem. siedzi, pije i chrupki
1
[#3] Re: AmigaGPT 1.2.0

@snajper, post #2

Ja mam SSL error
[#4] Re: AmigaGPT 1.2.0

@dcebula, post #3

Fajnie by było dodać jeszcze DALL E -- żeby można było na Amidze zobaczyć te rysunki wygenerowane.
1
[#5] Re: AmigaGPT 1.2.0

@dcebula, post #3

możliwe, że problemy z połączeniem albo zbyt stara wersja biblioteki AmiSSL. U mnie wczoraj po instalacji najnowszej 5.11 były cyrki, bo AmigaGPT nadal strzelał fochy. Po sprawdzeniu wersji w cli system upierał się, że amisslmaster.library jest w wersji bodajże 5.7 czy wcześniejszej. A po zajrzeniu do libs: i zrobieniu dir ujrzałem... dwa egzemplarze amisslmaster.library. I dopiero po zmianie nazwy jednego z nich było ok.
1
[#6] Re: AmigaGPT 1.2.0

@snajper, post #5

AmigaGPT uses the GPT-4 architecture developed by OpenAI to generate coherent, context-aware responses to your input.


A to nie jest czasem płatne??
2
[#7] Re: AmigaGPT 1.2.0

@_DiskDoctor_, post #6

A to nie jest czasem płatne??

Też tak słyszałem. Wersja 4 jest płatna, a dla "oszczędnych" jest 3.5.
1
[#8] Re: AmigaGPT 1.2.0

@_DiskDoctor_, post #6

@MDW

owszem, GPT-4 jest płatne, ale niewymagane dla działania AmigaGPT. Przynajmniej tak wynika z informacji podanych na stronie projektu:
"Utilising the power of the OpenAI's GPT-3 and GPT-4 architectures, this program brings state-of-the-art language modeling to your Amiga computer".

w wymaganiach podane jest natomiast tylko konto OpenAI z aktywnym API key - bez zaznaczenia, że musi to być GPT-4. A o tym, z którego modelu ma korzystać AmigaGPT, decyduje ustawienie z menu, gdzie ja mam wypgrne gpt-3.5-turbo.

Do niedawna możliwe było zgarnięcie paru free creditsów z każdym nowym kontem OpenAI, ale parę miesięcy temu to wyłączyli i jest d*pa. Trzeba w ustawieniach konta dodać kartę kredytową i zabulić 5 dolców na start.
2
[#9] Re: AmigaGPT 1.2.0

@snajper, post #5

Nie miałem zegara czasu rzeczywistego po zmianie czasu i daty udało się szeroki uśmiech
1
[#10] Re: AmigaGPT 1.2.0

@snajper, post #8

Aaa, nie jest wymagane. Ja wywnioskowałem, że jest. No to faktycznie powinno działać.
2
[#11] Re: AmigaGPT 1.2.0

@_DiskDoctor_, post #4

generator dall-e jest caly czas podpiety do bota na impie, wiec nie ma problemu by na AMIDZE zobaczyc te obrazki...

mam wykupiony gpt-4, ale poddalem sie, nie wydaje mi sie by byla mozliwosc korzystania z gpt-4 przez api poki co, jedynie przez strone www openai.

gpt-4 tworzy takie same bzdury i mase bledow jak gpt-3.5, nie widze zadnej roznicy
1
[#12] Re: AmigaGPT 1.2.0
http://aminet.net/util/misc/AmigaGPT.lha

Wersja 1.2.1 z obsługą AmigaOS 3.x.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem