Komentowana treść: Wayfarer 6.2
[#1] Re: Wayfarer 6.2
Jaca zwolnij trochę. PLIZZZ!
[#2] Re: Wayfarer 6.2

@Kitech, post #1

Akurat obecne strony chodzą dość wolno
1
[#3] Re: Wayfarer 6.2
A wyświetla już <pre> poprawnie? Bo wersja z MorphOS-a 3.18 nie umiała:



link do strony ze screenshota
[#4] Re: Wayfarer 6.2

@hrw, post #3

Naturalnie, że wyświetla. Nawet poprzednia wersja nie miała z tym problemu:

2
[#5] Re: Wayfarer 6.2

@michal_zukowski, post #2

Akurat obecne strony chodzą dość wolno


Ja mam coraz głębsze wrażenie, że z każdą nową wersją jest coraz wolniej i "ciężej" ba moim MacMini, a mam najmocniejszą wersję mini z tzw. silent upgrade.
W związku z tym mam pytanie: czy ktoś z was jest już po takiej przesiadce i może powiedzieć z własnego, subiektywnego doświadczenia czy ewentualna przesiadka na Powermaca G5 da mi jakąś zauważalną poprawę? Szczerze powiem, że porównując parametry obu kompów i oglądając dostępne benchmarki nie mam wielkich nadzieji.


Ostatnia aktualizacja: 19.10.2023 21:22:51 przez R-Tea
[#6] Re: Wayfarer 6.2

@R-Tea, post #5

Mam obydwa wymienione - tj. MacaMini Silent Upgrade z 1 GB RAM, i Powermaca G5 2.0 GHz z 2GB RAM, na G5 jest zauważalnie szybciej - strony się dekodują szybciej, program działa szybciej.

Trochę podejrzewam, że 1GB RAMu na Mini może mieć znaczenie, ponieważ bardzo często mam kilka zakładek, ale różnica jest zauważalna nawet dla jednej strony.

Tą tendencję, że Wayfarer działa lepiej na G5, zauważam już gdzieś od wersji 2.x.
[#7] Re: Wayfarer 6.2

@Skotos, post #6

G5 widzi 2GB?
[#8] Re: Wayfarer 6.2

@R-Tea, post #5

Nie z każdą wersją jest wolniej tylko strony są coraz wolniejsze :(
PowerMac G5 PCIe 2.3 albo 2.5 ghz jest szybszy znacząco od G4 1.5 ale też cudów nie ma co oczekiwać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem