Komentowana treść: Wayfarer 6.3
[#1] Re: Wayfarer 6.3
Tak szybko?
1
[#2] Re: Wayfarer 6.3

@Phibrizzo, post #1

No jak się bawić to się bawić ;)
[#3] Re: Wayfarer 6.3
A1133 - mam zwidy, albo coś szybciej się strony wczytują OK
1
[#4] Re: Wayfarer 6.3

@Ponki1986, post #3

A1138 - nie widzę różnicy.
Strony, których używam działają znośnie, a te których nie używam to nie wiem.
[#5] Re: Wayfarer 6.3

@Phibrizzo, post #1

Dostępna wersja 6.4
5
[#6] Re: Wayfarer 6.3

@MDW, post #4

Ja się tylko wtrącę do dyskusji. W nomenklaturze Apple podanie modelu Axxxx nie da informacji o konfiguracji komputera.

Niektóre modele Axxxx miały jedna konfigurację podstawową (+ modele CTO)


Np. w modelu: A1106 już nie wiadomo o który chodzi. Bo są dwie bazowe konfiguracje:
M9676LL/A (1.5 GHz) M9677LL/A (1.67 GHz)

Tak jest również do dziś, więc w obrębie jednego modelu produkowanego np 2 -3 lata było 6-7 konfiguracji podstawowych + konfiguracje CTO.

Podsumowując: Posługiwanie się Modelem, a nie Order Number może być mylące w zakresie konfiguracji sprzętu.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2023 16:29:37 przez Brodek
[#7] Re: Wayfarer 6.3

@Brodek, post #6

Słuszna uwaga. Rzeczywiście niektóre modele pod koniec swojego istnienia były nieco wzbogacone. Albo właśnie były takie trochę „customowe” wersje na życzenie. Te są zresztą najbardziej poszukiwane.
[#8] Re: Wayfarer 6.3

@waldiamiga, post #5

Jaca szaleje, wersja 6.5 jest dostępna.
4
[#9] Re: Wayfarer 6.3

@Ponki1986, post #3

Faktycznie, na A1133 (tzn. M9846LL/A żeby Brodek był zadowolony ) strony wczytują się zauważalnie szybciej, a scrolling mniej haczy. OK
1
[#10] Re: Wayfarer 6.3

@Ittaj, post #9

Przedmówcy mnie chyba też przekonali. Jednak stwierdzam, że jest szybciej (wersja 6.5). Gdy wchodziłem Wayfarerem na webowy interfejs mojego NASa (Synology) to wszystko działało na serio tragicznie wolno. Nie było problemów, wszystko było obsługiwane, wyglądało i działało idealnie ale było na G4 1,67GHz strasznie wolno. Trzeba było mieć sporo cierpliwości żeby coś tam zrobić. A teraz na Wayfarer w wersji 6.5 jest wolno ale jednak szybciej i przy odrobinie wyrozumiałości wszystko można zrobić.
[#11] Re: Wayfarer 6.3
Po aktualizacji MorphOS-a (w końcu! ), najnowszego Wayfarera mam i ja. Podziękowania dla autora, doskonała robota
[#12] Re: Wayfarer 6.3

@Jacques, post #11

No to zaktualizuj do wersji 6.6, właśnie się ukazała.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem