Komentowana treść: IBrowse 2.5.9
[#1] Re: IBrowse 2.5.9
IBrowse jest spoko tylko webowe technologie do niego nie dorosły. szeroki uśmiech
10
[#2] Re: IBrowse 2.5.9

@MDW, post #1

przyjdzie i czas na minimalizm ;)
5
[#3] Re: IBrowse 2.5.9

@juen, post #2

Taaaak! Gdy po jakiejś apokalipsie pozostałe przy życiu 2% ludzkości wyjdzie na powierzchnię i zorientuje się, że przetrwały i działają tylko maszyny ośmiobitowe. szeroki uśmiech
[#4] Re: IBrowse 2.5.9

@MDW, post #3

IBrowse jest na C64
[#5] Re: IBrowse 2.5.9

@MDW, post #1

Ibrowse jest kultowy, pamiętam go z Amigi 1200 z Blizzardem, wtedy to była jedyna amigowa przeglądarka w 2006 roku, grałem w plemiona na nim

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2023 16:43:34 przez Amcio
1
[#6] Re: IBrowse 2.5.9

@Amcio, post #5

Pewnie, że jest kultowy. Zawsze bardziej go wolałem niż Voyagera czy AWeba.

Pewnie tak ze 20 lat temu, gdy większość przeglądarek (oczywiście oprócz Internet Explorera) miała już zakładki, na IRCu (chyba kanał #amisia) ktoś powiedział, że amigowy IBrowse był pierwszą przeglądarką na świecie i na wszystkie systemy, która miała zakładki. Co prawda maksymalnie 8 ale to chyba wynikało z ówczesnych ograniczeń MUI. Ktoś inny powiedział, że to bzdura i… zaczęło się dochodzenie. Nie brałem udziału w dochodzeniu ale widziałem, że wynik był taki, że pierwsza była jednak Opera ale wyprzedziła IBrowse dosłownie o jakieś miesiące. IBrowse zajął zaszczytne drugie miejsce. A czy to prawda to nie wiem. Ktoś mógłby to kiedyś ponownie zbadać.
[#7] Re: IBrowse 2.5.9

@Atos, post #4

IBrowse jest na C64

Nie ma, bo RAMu nie wystarczyłoby nawet na MUI. Ale to nie problem, bo wtedy i tak nie będzie internetu.
[#8] Re: IBrowse 2.5.9

@MDW, post #7

Jest jakaś przeglądarka tekstowa w pakiecie Contiki zdaje się
[#9] Re: IBrowse 2.5.9
Ja to się zastanawiam jak taka ilość aktualizacji zasługuje na nowy numerek?

W następnym patchu pewnie jedyną zmianą będzie podniesienie wersji...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem