• Opis

Robota w święta wre! :-)

zamieścił: _arti

data: 2023.12.24 13:02

kategoria: Wasze blaty / _arti

rozdzielczość: 640x512

odsłon: 62

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 4.8 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: CleanWB 1.3 - beta
Jak widzę te gadżety na okienkach we WB 1.3 to mnie odrzuca, przydałaby się łatka która je zmienia. Ale za to ta stara domyślna paleta jest zdecydowanie przyjemniejsza niż 4 domyślne kolory w tych późniejszych WB. Sporo się napracowałeś, a to niszowa zabawa no bo kto się bawi w uładnianie 1.3 ? :)
1
[#2] Re: CleanWB 1.3 - beta

@ZorrO, post #1

Robię to główne dla siebie, tj. do mojego muzeum, które otwieramy w Łodzi - by pokazać coś ciekawszego niż zwykły, prosty WB na tych podstawowych, najstarszych 500-tkach i A2000. No ale może jeszcze ktoś skorzysta...
[#3] Re: CleanWB 1.3 - beta

@_arti, post #2

No właśnie.
U mnie na taki WB są chętne trzy, a nawet cztery Amigi: A500(+) , CDTV i A3000. OK
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem