Komentowana treść: Wyniki ankiet styczniowych
[#1] Re: Wyniki ankiet styczniowych
Aż trudno uwierzyć, że na żadną z kategorii nie oddano nawet 50 głosów. Przecież PPA odwiedza całkiem sporo osób. Serio aż tak ogromny udział w odwiedzających stanowią ci przypadkowi nostalgicy, którzy nie śledzą świata Amigi i na PPA wpadli wprost z Google tylko po to żeby się dowiedzieć "jak przenieść grę z PC na Amigę" (mój ulubiony temat z forum, którego ignorowanie wręcz sprawia mi przyjemność)?

Zawsze uważałem, że umrę przed Amigą, a teraz mam wątpliwości.
6
[#2] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@MDW, post #1

Myślę że część osób (mnie do tego blisko) może nie znała z 50% softu i nie chciała głosować stronniczo.
[#3] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@_DiskDoctor_, post #2

Ja glosowałem na gry, które przeszedłem albo chociaz odpaliłem
1
[#4] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@MDW, post #1

Amiga żyje tylko dla nas, nie ma się co dziwić. Tyle osób pewnie regularnie z raz w tygodniu lub częściej zagląda na portal, a reszta dusz kiedyś zarejestrowała się i cześć.
[#5] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@michal_zukowski, post #3

Pierwsze słyszę że była jakaś ankieta. Trzeba mieć jakąś wejściówkę do ukrytej części forum czy coś?

Wyszukiwarka słowo "ankieta" w aktualnościach jest dzisiejszy post o wynikach ankiet, a poprzedni post jest z maja 2023.
To samo słowo w artykułach i najnowsze co znalazł to Amizaduszki 2005.
To samo na forum i jest wątek z 4go grudnia 2023 że będzie ankieta ale jeszcze nie ma, następnego dnia wątek chyba został zamknięty bo nowszych postów tam nie ma.
A po gwiazdce czy sylwestrze nikt nie przypomniał. No ja się dziwie że w ogóle ktoś zagłosował, jacyś jasnowidze albo znają organizatora ankiety z reala i co dzień do siebie dzwonią. Bo na forum nic nie było.

Chyba że, mam zablokowane działy: Programowanie, Kolejki, Aros, Linux, UAE.
No chyba że tam coś było.
2
[#6] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@ZorrO, post #5

"ankiety" pojawiają się po prawej stronie na głównej.

a Maria Renard jest lepsza od Reshoota i żadne przekłamane wyniki tego nie zmienią.

1
[#7] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@snajper, post #6

"ankiety" pojawiają się po prawej stronie na głównej.


Dokładnie tam były, głosowałem, więc nie wiem jakim cudem ktoś ich nie zauważył....

@rzookol:

Ja glosowałem na gry, które przeszedłem albo chociaz odpaliłem


Ja się przyznam bez bicia, że wpierw obejrzałem na yt co to za gry, bo nie wszystkie kojarzyłem, a potem zagłosowałem, ale tylko na klasyka i MOS'a, bo AOS4 nie używam, więc mój głos byłby mało znaczący :)
[#8] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@KM_Ender, post #4

Reszta zbannowana.
[#9] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@karolb, post #7

"ankiety" pojawiają się po prawej stronie na głównej.
Dokładnie tam były, głosowałem, więc nie wiem jakim cudem ktoś ich nie zauważył....

No ja nie zauważyłem. Nadal nie wiem gdzie te ankiety się pojawiają . Ale nie od dawna jestem użytkownikiem forum więc może dlatego. A chętnie bym zagłosował na Death Rally i iBrowse z Amigi "klasycznej" więc możecie wirtualnie mój głos uwzględnić .

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2024 23:58:52 przez prz
1
[#10] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@prz, post #9

No ja nie zauważyłem

Powidzcie obaj ze zartujecie bo nie moge uwierzyc.
Serio na stonie glownej nie bylo widac czterech ankiet?
I to na monitorach zapewne FullHD albo i 4K po 50" kazdym?
Chyba ze przegladacie neta na jakis 2" ekranikach w swoich telefonach.
4
[#11] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@Phibrizzo, post #10

Nie oglądam ani na 4k ani na telefonie bo uznaję tylko laptopy, zwykle zaglądam tylko na stronę "ostatnie wątki", a co parę dni na główną ale tylko po to by przewinąć na dół i poczytać niektóre komentarze. Od lat żadnego newsa nie czytałem ze zainteresowaniem więc przestałem nawet patrzeć jakie są. A Ankiet nie widać ani na prawej ani na lewej, jest na dole Archiwum ankiet, ale skąd ma człowiek wiedzieć kiedy tam się coś nowego pojawi?

Tyle działów, forum osobno, aktualności osobno, graffiti osobno, scena osobno, Bóg wie co tam jeszcze i zaglądaj w 10 miejsc bo to przecież lata 80te gdzie były tylko 2 kanały i gadające głowy i człowiek z nudów do biblioteki chodził albo w gry planszowe grał, i bardzo chętnie by kliknął nie tylko w 10 ale i w 20 miejsc by coś do czytania znaleźć. A nie co ja gadam, to było 40 lat temu, teraz jesteśmy zalewani informacjami człowiek się opędza jak może i kliknie tylko w to co mu pod gały wyskoczy a nie to co się chowa pod serią kliknięć. Tym bardziej że jak tą serię kliknięć ostatnie ileś razy wykonał to i tak nic tam nie znalazł więc przestaje tam zaglądać. I tak ledwo starcza czasu na ogarnięcie tego co faktycznie dostarcza newsy, a nie tory przeszkód by do jakiegoś linka dotrzeć.
2
[#12] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@Phibrizzo, post #10

Nie mam czasu aby korzystać ze strony głównej czy to na PPA, czy na innych portalach z których śledzę wiadomości - nowe wątki i aktualności zbiera mi z wielu stron w jedno miejsce czytnik RSS.
Gdyby była wiadomość o ankietach, to bym wypełnił.
A tak, czytnik RSS zauważył tylko wpis o tym że ankiety będą.

@mailman
Odnośnie czystości języka, powidzcie nie jest w tej samej kategorii co pojszłem?
[#13] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@ZorrO, post #11

Ja przez lata zaglądania na PPA mam już swoje utarte ścieżki i również ankiety przegapiłem. Trochę jak z czytaniem, mogą poprzestawiać literki w wyrazach i nie zauważysz, że coś się zmieniło, póki ktoś ci nie pokaże. Przykład z ostatnich dni, myślałem, że kupuje ser Babuni, ale kolega mnie uświadomił, że od 2014 roku, to jest już ser Babumi 😂.
2
[#14] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@ITU, post #13

Może by tak info w aktualnościach o aktualnej ankiecie.
2
[#15] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@ITU, post #13

Dzięki za głosy, społeczność impa nie mogła pozwolić na inny wynik. Niestety mnie także rutyna dopadła i o ankiecie dowiedziałem się jak już była od paru dni. Później się dziwiłem jakim cudem ja jej nie widziałem.

U wielu osób to też tak wyglądało z tego co pisali. Widać news w tym wypadku by mógł co nieco zmienić..

Fajna inicjatywa i brawa dla redakcji za robotę, która nie była mała żeby przygotować to wszystko i dojść do finału :)

Ps: dzięki ankiecie pojawiło się sporo nowych osob na impie
3
[#16] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@MDW, post #1

pewnie wiele osób, w tym ja, wchodzi od razu na ppa.pl/forum i olewa główną, ankiety oraz newsy ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2024 21:40:47 przez teh_KaiN
1
[#17] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@teh_KaiN, post #16

Ja właściwie też wchodzę na śledzone strony tylko gdy coś ciekawego widzę w RSSach. Ale PPA jest jednym z kilku wyjątków. Tutaj zaglądam też ot tak żeby zerknąć na forum, komentarze. Przechodzę przez stronę główną i ankiety rzucały mi wię w oczy, bo zaburzały mi „normalność” strony. Taka głupia przypadłość ludzi, którzy robią już pięćdziesiąte okrążenie wokół bezsensu życia.
Ale przyznam się, że już od wielu miesięcy mam ukrytego Gadacza. Za często wdawałem się w niepotrzebne dyskusje.
[#18] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@ZorrO, post #5

Potwierdzam również nie zauważyłem ankiet. Żądam reasumpcji ankiet
1
[#19] Re: Wyniki ankiet styczniowych

@Phibrizzo, post #10

Przeglądam PPA często na telefonie i... widziałem te ankiety.szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2024 11:32:14 przez deez
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem