Komentowana treść: Nowa wersja Odyssey Web Browser
[#1] Re: Nowa wersja Odyssey Web Browser
Niby fajnie ale... gdyby ktoś chciał być złośliwy to zapytałby po co OWB dla intelowego AROSa? Przecież na architekturze x86/x64 miało być tak cudownie, wszystkie problemy miały zniknąć i nagle cały softwareowy świat miał otworzyć swoje wrota. A tu widzę, że nadal OWB jest przeglądarką, a nie jakiś w miarę nowy Chrome (czy czego tam teraz się używa w świecie intelowych pecetów).
Jak na ironię piszę to z Wayfarer 7.3 dla PPC opartego na WebKit, który miał światową premierę kilka dni temu.

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2024 15:33:20 przez MDW
1
[#2] Re: Nowa wersja Odyssey Web Browser

@MDW, post #1

Arosowy OWB był lepszy niż niz Morphosowy o pare miesięcy, ale faktycznie troche dziwne ze nie sportują Wayfarera.
[#3] Re: Nowa wersja Odyssey Web Browser

@michal_zukowski, post #2

Moze ja jestem jakis inny, ale ja do tej pory pod MOSem uzywam OWB.
Warfire'ra uruchamiam tylko gdy zachodzi taka potrzeba.
[#4] Re: Nowa wersja Odyssey Web Browser

@Phibrizzo, post #3

Ale owb dziala/odswieża szybciej wiec wiadomo, że do prostych zadan szybciej uruchomić OWB, natomiast na arosie/x86 nie ma problemu z prędkoscią wiec lepiej miec Wayfarera.
[#5] Re: Nowa wersja Odyssey Web Browser
A czy ktos kto uzywa OWB na Arosie sie wypowie? Jaka roznica? Jestem takim sobie powiem Januszem (Nikogo nie obrazam) Bo na Wayfarerze moge prawie wszystko. Jedyne dlaczego wciaz trzymam lapka z Windowsem to ogladanie TV. Nie moge tego ogarnac. Nie chce fizycznego telewizora. Takze moze ktos sie wypowie.
[#6] Re: Nowa wersja Odyssey Web Browser

@Elvis, post #5

Jak akurat używam Odyssey na Linuxie więc faktycznie w porównaniu do Firefoxa jest na razie troszkę słabo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem