• Opis

zamieścił: mailman

data: 2024.03.03 13:50

kategoria: Czasopisma / Gry Komputerowe

rozdzielczość: 2460x3572

odsłon: 12

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 4.5 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Gry Komputerowe #1/93
Aż sobie na youtubie obejrzałem tę grę. One step beyond, jedna z pierwszych gier na Amigę, którą zobaczyłem u kuzynów w latach 90tych. Byłem zachwycony, gra wyglądała jak kreskówka z telewizji. Bardzo zgrabny "product placement"
[#2] Re: Gry Komputerowe #1/93

@Koyot1222, post #1

https://www.ppa.pl/gry/one-step-beyond.html
[#3] Re: Gry Komputerowe #1/93

@Koyot1222, post #1

"product placement"
lokowanie produktu.
[#4] Re: Gry Komputerowe #1/93

@Koyot1222, post #1

Ta gra ma równie fajne intro z muzyczką jak w 1ce PushOver, ale giercowo jakoś mi nigdy nie podpasiła, choć to jedyna amigowa gra za którą zapłaciłem piratowi w czasach gdy byłem podjarany 1ką. Inne były albo z legalnych płytek z gazet (nie zawsze pełne) albo przegrane gratis od znajomych.

Wtedy nie wiedziałem że te chrupki Quavers to produkt który naprawdę istnieje w sklepach, choć do PL chyba nigdy nie dotarł to w UK nadal jest na półkach. Smakowo takie sobie niczym sie nie wyróżniają od wielu podobnych. Chociaż może psom smakują bardziej. Nie mam psa więc nie sprawdzałem. ;)



Ostatnia aktualizacja: 17.03.2024 18:54:00 przez ZorrO
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem