Komentowana treść: Bunny's "Boing Ball" Bounty
[#1] Re: Bunny's "Boing Ball" Bounty
Bardzo ładne! Świetne nawiązanie do Sonikowego "Bonus blue spheres bonus stage". Brawo!OK
[#2] Re: Bunny's "Boing Ball" Bounty
Prosta ale zgrabna i grywalna produkcja.
Ciekawe czy przesuwanie kratek po boingu jest robione tak jak w pierwszym amigowym demie "Boing Ball" z 1985 roku, czyli przewijaniem palety kolorów. Proste, skuteczne i ma wręcz zerowe wymaganie (w AMOSie wręcz odbywa się samo w tle - wystarczy wystartować).

Przyznam się, że ja przez prawie 20 lat myślałem, ze kulka w "Boing Ball" jest wektorowa. Dopiero gdy przeczytałem książkę "Amiga. The future was here" (2012) dowiedziałem się, że to było po prostu przewijanie palety kolorów (pewnie dlatego nie ma tam więcej kolorów).
4
[#3] Re: Bunny's "Boing Ball" Bounty

@MDW, post #2

Ciekawe czy przesuwanie kratek po boingu jest robione tak jak w pierwszym amigowym demie "Boing Ball" z 1985 roku, czyli przewijaniem palety kolorów.


Razem z grą jest zawarty listing w Amosie, kto pierwszy sprawdzi? szeroki uśmiech
[#4] Re: Bunny's "Boing Ball" Bounty
Fajna muza, fajny pomysł na mechanikę gry ok, racjaOK
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem